Вы просматриваете: Главная > Статьи > Зовнішні камери спостереження

Зовнішні камери спостереження

Камери відео-спостереження існують для різних об’єктів. Існують зовнішні і внутрішні камери спостереження. Давайте трохи поговоримо про зовнішні відеокамери. Така система безпеки дає інформацію і забезпечує безпеку об’єкта. Важливо правильно підібрати систему спостереження конкретно під ваш об’єкт. Для початку, потрібно з’ясувати які цілі у вашої системи безпеки і що ви від неї хочете. Для того щоб ваша система була максимально корисна і інформативна. При підборі зовнішніх камер важливо враховувати місцевість і погодні умови, в яких буде працювати ваша відео-система. Так як є пристрої з різними характеристиками.

І особливості об’єкта теж треба враховувати. Бувають такі ситуації, що камеру намагаються вивести з ладу. І тому їх часто поміщають в анти-вандальні кожухи, вони додатково захищають від пошкоджень. Такі кожухи ще контролюють температуру, підігрівають, або охолоджують пристрій при необхідності.

Хороші відеокамери адаптуються під освітлення, яке змінюється протягом дня. Коли настає ніч, то пристрій автоматично переходить в чорно білий режим. Сьогодні на зміну аналоговим камерам прийшли сучасні IP камери. Вони багатофункціональні, кольорові і мають дуже хорошу якість зйомки. Вони є провідні, а є бездротові WI-FI відеокамери. І з’єднуються вони за допомогою інтернет сигналу. Провідні відеокамери з’єднуються за допомогою кабелю. Для бездротових систем важливо забезпечити надійний сигнал інтернету, тому що від цього залежить передача даних. Всі пристрої повинні перебувати в зоні роздачі інтернету. Якщо у вас провідна система спостереження, то для неї немає таких вимог. Провідна система передає дані чітко. Єдина ситуація яка може перешкодити її роботі — це коли відключається електрика. Але для таких випадків є без перебыйний блок живлення. У разі відключення інтернету, камери будуть працювати за рахунок цього блоку харчування.

Існують IP камери з вбудованим мікрофоном. Ви зможете отримувати відео-картинку зі звуком. Так само існують пристрої з двостороннім зв’язком. Але так як камери вуличні, то тут потрібно враховувати сторонні шуми, які можуть перешкодити хорошому запису звуку. При виборі системи спостереження важливо враховувати всі нюанси. Тому краще порадитися з фахівцями. І вони порадять і підберуть ті пристрої, які будуть вам максимально корисні. І такі які будуть добре підходити до вашої території.

Читайте также: Новости Украины России и мира сегодня.

Оставить комментарий