Вы просматриваете: Главная > Статьи > Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів, які утеплюють фасади будинків

Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів, які утеплюють фасади будинків

Утеплення будинків в Україні – питання надзвичайно актуальне серед мешканців. Адже теплоізоляція приміщення сприяє раціональному використанню енергоресурсів й заощаджуванню коштів на опаленні.

Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів, які утеплюють фасади будинків

Система утеплення, яка встановлена з дотриманням усіх технічних норм і стандартів, й застосовані високоякісні матеріали – це запорука надійного захисту будівлі від зовнішніх факторів й довготривалої її експлуатації. Водночас теплоізоляція ефективно забезпечить приміщення теплом і додасть естетичного вигляду будинку зовні.

Компанія «Снєжка-Україна» — відомий європейський виробник водоемульсійних фарб й інших опоряджувальних матеріалів, пропонує споживачам комплексну систему для утеплення фасадів будинків ТМ FOVEO TECH, до якої входять високоякісні ґрунтовки, клеї, ґрунтувальні фарби, декоративні штукатурки та фасадні фарби, пінополістирольні плити. Вироби марки виготовлені на основі найсучасніших будівельних технологій. Майстри, які використовують у своїй практиці продукцію, зазначають, що виробами ТМ FOVEO TECH легко і зручно працювати.

Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів, які утеплюють фасади будинків

Для фахівців, які виконують утеплення фасадів, використовуючи продукцію ТМ FOVEO TECH, ТзОВ «Снєжка-Україна» пропонує ефективну програму лояльності, яка дає можливість виконавцям робіт на вигідних умовах придбати вироби цієї торгової марки. Крім цього, майстри, купуючи вироби, мають можливість накопичувати бонусні бали і обмінювати їх на акційні товари з каталогу лояльності, серед яких організатор програми пропонує і продукцію ТМ FOVEO TECH.

Майстер Сергій з міста Новояворівська впродовж тривалого часу утеплює фасади будівель професійною системою FOVEO TECH. Відтак долучився до програми лояльності «FOVEO Partner» і, накопичивши бонусні бали, днями обміняв їх на корисний акційний товар – телевізор, який фахівці ТзОВ «Снєжка-Україна» вручили йому у фірмовому салоні «Śnieżka» у місті Яворові.

Програма лояльності «FOVEO Partner» для майстрів, які утеплюють фасади будинків

Зазначимо, що згідно із умовами програми лояльності виробник не лише дає можливість придбати продукцію на вигідних умовах, але також експерти компанії організовують необхідні консультації щодо застосування виробів ТМ FOVEO TECH.

Нагадуємо, що у програмі лояльності «FOVEO Partner» можуть брати участь усі майстри, які бажають опоряджувати фасади будинків сучасною системою утеплення ТМ FOVEO TECH і безпосередньо співпрацювати з виробником лакофарбових матеріалів. Для цього виконавцям монтажних й опоряджувальних робіт потрібно зайти на сайт http://foveo-partner.com.ua, на якому можна ознайомитися з умовами участі у програмі й надіслати повідомлення виробнику про своє бажання долучитися до співпраці.

 

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Читайте также: Новости Украины России и мира сегодня.

Оставить комментарий