Вы просматриваете: Главная > Статьи > Iрпiнь побудує найбiльший в областi технопарк — Будівельний портал ПрофіДОМ

Iрпiнь побудує найбiльший в областi технопарк — Будівельний портал ПрофіДОМ

Iрпiнь побудує найбiльший в областi технопарк — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мiська рада Iрпеня планує побудувати найбiльший в Київськiй областi технопарк. Про це розповiв мер мiста Олександр Маркушин пiд час вiзиту до Вашингтона.

Для реалiзацiї проекту мiсто планує видiлити 350 га землi державного значення мiж Iрпенем та селом Михайлiвка-Рубежiвка. За словами мера, мiсту вже вдалося залучити 14 європейських компанiй та український Ecosoft. Партнерiв продовжують шукати, але єдина умова для залучення бiзнеса — бути зареєстрованими i сплачувати податки в Iрпенi, повiдомляє Property Times.
«Компанiї готовi заходити i будувати саме в Iрпенi свої виробничi потужностi, а для мiста це дуже важливо — бо це робочi мiсця i податки,» — пояснює Маркушин.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, мер розповiдає, що окрiм виробничих потужностей на територiї технопарку планують збудувати офiсний центр, магазини, майданчик для гелiкоптерiв та житло для тих, хто там працюватиме.
За словами мiського голови, серед усiх населених пунктiв на Київщинi, Iрпiнь зазнав найбiльше руйнувань. Для вiдбудови мiста мерiя розробила масштабний план реконструкцiї.

Оставить комментарий