Вы просматриваете: Главная > Статьи > Iнвестор побудує медичний центр на мiсцi протитуберкульозного диспансеру — Будівельний портал ПрофіДОМ

Iнвестор побудує медичний центр на мiсцi протитуберкульозного диспансеру — Будівельний портал ПрофіДОМ

Iнвестор побудує медичний центр на мiсцi протитуберкульозного диспансеру — Будівельний портал ПрофіДОМ

До будiвництва медичного центру на вул. Алли Горської, 6, у Шевченкiвському районi планують залучити iнвестора. Згiдно з розпорядженням Київського мiського голови №604 вiд 12 липня, буде оголошено iнвестицiйний конкурс. Про це повiдомляє Департамент економiки та iнвестицiй КМДА.

Ранiше депутати Київради ухвалили рiшення щодо вирiшення майнових питань. Це фактично дає дозвiл на знесення за рахунок залученого через конкурс iнвестора застарiлих будiвель нефункцiонуючого з 2015 р. протитуберкульозного диспансеру на вул. Алли Горської, 6. Орiєнтовна загальна площа об’єктiв становить 1153 кв. м.
Як зазначають у департаментi, знесення об’єктiв комунальної власностi територiальної громади Києва вiдбуватиметься виключно пiсля визначення переможця iнвестицiйного конкурсу, укладення договору та компенсацiї вартостi комунального майна iнвестором.
Замовником будiвництва визначено КНП «Київський фтизiопульмонологiчний центр». Передiнвестицiйнi роботи, зокрема розробку та погодження технiко-економiчних показникiв i можливих передпроектних пропозицiй за об’єктом iнвестування здiйснюватиме КП «Київське iнвестицiйне агентство». Умови конкурсу пiдготує Департамент економiки та iнвестицiй КМДА.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, постiйно дiюча комiсiя iз залучення iнвесторiв до фiнансування будiвництва, реконструкцiї та реставрацiї об’єктiв мiської iнфраструктури проведе iнвестицiйний конкурс.
Реалiзацiя проекту дозволить покращити якiсть надання громадянам медичних послуг, зокрема iз застосуванням новiтнiх технологiй у медичнiй галузi, створити новi робочi мiсця, а також залучити iнвестицiйнi ресурси в економiку мiста Києва.

Оставить комментарий