Вы просматриваете: Главная > Статьи > Знищений росiянами центр реабiлiтацiї у Бородянцi вiдбудують — Строительный портал ПрофиДОМ

Знищений росiянами центр реабiлiтацiї у Бородянцi вiдбудують — Строительный портал ПрофиДОМ

Знищений росiянами центр реабiлiтацiї у Бородянцi вiдбудують — Строительный портал ПрофиДОМ

Бородянський центр соцiально-психологiчної реабiлiтацiї населення 20 березня за результатами тендеру уклав угоду з фiрмою «Укрбуд-Проект-Реконструкцiя» про реконструкцiю вартiстю 245 млн. грн. Про це повiдомляється у системi «Прозорро».

До кiнця року мають реконструювати центр по вул. Центральнiй, 228, який був ущент зруйнований росiйським танком у 2022 р. Будiвлю вiдбудують, виконають зовнiшнє i внутрiшнє опорядження, влаштують iнженернi мережi, а також озеленять i благоустроять територiю довкола неї.
Очiкувана сума складала 288 млн грн. На тендер прийшли «Альтiс-Констракшн» зi складу корпорацiї «Альтiс-Холдинг» Олександра Глiмбовського iз цiною 237 млн. грн., що на 22% нижче, та «Укрбуд-Проект-Реконструкцiя» iз цiною 245 млн. грн., що на 17% нижче, повiдомляють «Нашi грошi».
Однак дешевший «Альтiс-Констракшн» вiдхилили, бо вiн не виправив недолiки протягом доби пiсля ознайомлення. Зокрема не подав довiдку з перелiком мiнiмально необхiдної технiки та обладнання з пiдтверджуючими документами. Крiм того, компанiя принесла не всi довiдки з обслуговуючих банкiв та не всi документи на працiвникiв, обладнання та кошторисний софт.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, пiсля цього переможцем стала компанiя «Укрбуд-Проект-Реконструкцiя» iз Броварiв, якою володiє та керує Давiд Кiзiменко. Його батько Олег Кiзiменко свого часу очолював Управлiння капiтального будiвництва Донецької ОДА, а з 2012 р. був заступником мера Севастополя Володимира Яцуби. Пiсля анексiї Криму Росiєю Кiзiменко-старший лишився на тiй же посадi при так званому губернаторi Сергiю Меняйлi, а в 2015 р. був звiльнений. Зрештою у вереснi 2018 р. Олег Кiзiменко був арештований у Херсонi за пiдозрою в державнiй зрадi, а в груднi 2018 р. — засуджений на п’ять рокiв умовно за сепаратизм.
Iз 2021 р. переможець отримав пiдрядiв на 847 млн. грн., з яких цей — найбiльший.

Оставить комментарий