Вы просматриваете: Главная > Статьи > Яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку: результати досліджень — Строительный портал ПрофиДОМ

Яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку: результати досліджень — Строительный портал ПрофиДОМ

Яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку: результати досліджень - Строительный портал ПрофиДОМ

Нещодавно Всесвітня організація сталевих виробів ініціювала дослідження з оцінки впливу покрівельних матеріалів на навколишнє середовище. Адже в сучасному світі важливо розуміти екологічні характеристики будівель/інфраструктури ще на початковій стадії. Метою стала кількісна оцінка екопоказників шести варіантів дахів для скандинавського будинку й визначення рішення з найменшим впливом на оточення. Серед досліджуваних – матеріали зі сталі (покрівлі Monterrey і Classic від Ruukki), бітуму та бетону. Які висновки зробили експерти?

Висновки дослідження:

 • Відповідаючи високим вимогам стійкості та екостандартів, сталеві покрівлі мають найменшу вагу: на 50% легші за бітумні та приблизно на 25% – за бетонні.
 • Сталева покрівля з дерев’яним каркасом чинить менший вплив на довкілля протягом терміну служби, ніж інші покрівлі.
 • Виробництво бітумної покрівля потребує найбільше енергії, тоді як сталеві конструкції з дерев’яним каркасом – найменше.
 • Варіант сталевої покрівлі Classic вимагає мінімального технічного обслуговування, що означає найнижчий вплив серед усіх варіантів на навколишнє середовище — приблизно на 85% менше, ніж у бітумної покрівлі.
 • Транспортування не має значного впливу на жодні варіанти покрівлі, крім бетонної. Енерговитрати на встановлення незначні для всіх видів досліджуваних матеріалів.
 • Отже, згідно проведеного дослідження, сталеві покрівлі Ruukki характеризуються найменшим впливом на навколишнє середовище серед інших варіантів, вони є довговічним і стійким матеріалом, який відповідає строгим стандартам з екологічної безпеки.

  ТОВ «Рууккі Україна»

  вул. Машинобудівна, 35а, 03067 Київ

  Тел. відділу обслуговування клієнтів +38 044 364 4545

  www.ruukki.com.ua

  www.facebook.com/RuukkiUkraine

  Оставить комментарий