Вы просматриваете: Главная > Статьи > Вiйськовi отримали квартири у Днiпрi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Вiйськовi отримали квартири у Днiпрi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Вiйськовi отримали квартири у Днiпрi — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi 32 родини вiйськових отримали ключi вiд квартир у новому будинку. Житло зводили силами одного з вiйськових колективiв Держспецтрансслужби. Мiсто допомогло з облаштуванням подвiр’я. До входин родин українських оборонцiв тут вже звели спортивний та дитячий майданчики i ще один планують встановити найближчим часом.

«Це дуже комфортно. Дитина може гуляти, i я не переживатиму, що кудись пiде. Своя частинка життя нова розпочинається. У дитини буде своя кiмната, у нас свiй окремий простiр, своя кухня. Ми дуже щасливi», — розповiдає дружина вiйськового Михайла панi Анна.
До власної оселi вони заселяються з п’ятирiчним сином Олексiєм. Жiнка каже: у них вже є повне розумiння щодо облаштування кiмнат, а найбiльше очiкувань вона покладає на власну кухню.
«Особисте житло — це дуже гарно завжди. Ти вертаєшся, i тебе зустрiчає жiнка, дитина. Своє є своє», — додає її чоловiк Михайло, який вже сiм рокiв несе вiйськову службу.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вручення ключiв i сертифiкатiв на житло провели на подвiр’ї перед будинком.
«Потрiбно кожному з вас подякувати за той безпосереднiй внесок у розвиток нашої державностi. За волю та незламнiсть. Незважаючи на те, що в країнi йде вiйна, на тяжкий час для нас всiх, держава все ж дбає про вiйськовослужбовцiв», — сказав керiвник ДнiпроОВА Сергiй Лисак.
Мер Днiпра Борис Фiлатов також привiтав родини українських захисникiв iз отриманням нового житла, наголосивши, що мiсто i далi системно забезпечуватиме вiйськових технiкою, автiвками та оснащенням.
«Для мiста це знакова подiя. Попри те, що повномасштабна агресiя, вiйна, — життя не закiнчується. Я хотiв би, щоб у цих домiвках завжди був дитячий смiх, було щастя. Ви знаєте, що мiсто завжди допомагає нашим оборонцям. I ми i далi будемо це робити», — зазначив Фiлатов.

Оставить комментарий