Вы просматриваете: Главная > Статьи > В Строительной Палате Украины прошла встреча журналистов с Президентом Палаты П.С. Шилюком

В Строительной Палате Украины прошла встреча журналистов с Президентом Палаты П.С. Шилюком

Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк провів традиційну зустріч з представниками ЗМІ, які висвітлюють питання розвитку будівельної галузі. 

В Строительной Палате Украины прошла встреча журналистов с Президентом Палаты П.С. Шилюком

П.С.Шилюк привітав журналістів з святом Днем журналіста та подякував за їхню активну і компетентну професійну діяльність.

Він зазначив, що подібні зустрічі є нагодою обмінятися думками з приводу співпраці Будівельної палати із мас-медіа, поговорити про те, як зробити її ефективнішою, з користю для загальної справи.

Всі ми зацікавлені у тому, щоб будівельний комплекс працював у стабільному режимі, без зривів, наголосив П.С.Шилюк. Зрозуміло, проблем вистачає, проте, підкреслив він, будівельники України наполегливо і чесно виконують свою роботу. Працюють, як кажуть, за будь-якої погоди, виконують важливі завдання, які стоять перед ними.

П.С.Шилюк докладно проаналізував діяльність будівельного комплексу у сучасних умовах, відзначив, зокрема, зростання об’ємів промислового, інфраструктурного та житлового будівництва.

Такі показники свідчать про те, що будівельна галузь України продовжує розвиватися і спроможна вирішувати більш масштабні завдання.

Президент Будівельної палати розповів про участь української делегації у роботі Загальній асамблеї Європейської ради цивільних інженерів, яка днями відбулася у Чорногорії.

«Я поінформував своїх європейських колег про те, що протягом останніх років будівельна галузь України проходить період технічного переоснащення та модернізації, в ній запроваджуються європейські технологічні норми і стандарти, — сказав П.С.Шилюк. — Також було повідомлено, що у 2018 році Будівельна палата разом з Спілкою наукових та інженерних об’єднань, Академією будівництва України та Київським національним університетом будівництва та архітектури заснували Українську раду інженерів-будівельників (УкрРІБ)».

«Новостворену структуру уже прийнято до авторитетних європейських організацій: дійсним членом — до Європейської ради цивільних інженерів та асоційованим членом — до Європейської ради будівельних палат, яка об’єднує країни-члени Євросоюзу», — сказав далі П.С.Шилюк.

В ході зустрічі з журналістами, в якій взяли участь працівники журналу «Prof Build», «Будівельного журналу», телепрограми «Будівельний стандарт», головний редактор Національної енциклопедії будівництва ProfiDom, видавничого дому «Best Media GROUP» та Київського прес-клубу, відбувся обмін думками з приводу поліпшення висвітлення діяльності будівельного комплексу в мас-медіа, підтримки ініціатив Будівельної палати, спрямованих, зокрема, на вдосконалення законодавчого забезпечення будівництва доступного житла, реконструкцію кварталів старої забудови, реалізації програм індустріального домобудування.

У зустрічі також взяли участь перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський, віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь, працівники секретаріату БПУ.

Источник: Строительная Палата Украины

Читайте также: Новости Украины России и мира сегодня.

Оставить комментарий