Вы просматриваете: Главная > Статьи > В Оболонському районi облаштують спортивно-рекреацiйну зону — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Оболонському районi облаштують спортивно-рекреацiйну зону — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Оболонському районi облаштують спортивно-рекреацiйну зону — Будівельний портал ПрофіДОМ

На вул. Полярнiй в Оболонському районi столицi коштом iнвестора облаштують спортивно-рекреацiйну зону. Вiдповiдно до розпорядження №605 вiд 12 липня, iнвестора оберуть шляхом проведення iнвестицiйного конкурсу. Про це повiдомляє Департамент економiки та iнвестицiй КМДА.

Згiдно iз проектом, на вул. Полярнiй попередньо облаштують дитячий та спортивний майданчики, встановлять альтанки i тимчасовi споруди, якi будуть використовуватися для утримання та експлуатацiї об’єкта iнвестування, а також здiйснять благоустрiй прилеглої територiї.
Жодного капiтального будiвництва проектом не передбачено. Йдеться лише про встановлення збiрно-розбiрних конструкцiй без облаштування фундаментiв. Iнвестор — переможець конкурсу — має забезпечити технiчну можливiсть демонтажу всiх складових частин об’єкта iнвестування без завдання шкоди територiї та природним об’єктам.
Замовником реалiзацiї проекту визначено КП «Плесо». Пiдготовку передiнвестицiйних робiт у частинi розробки основних технiко-економiчних показникiв та можливих передпроєктних пропозицiй здiйснюватиме КП «Київське iнвестицiйне агентство». А Департамент економiки та iнвестицiй розроблятиме умови конкурсу.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, постiйно дiючiй комiсiї iз залучення iнвесторiв до фiнансування будiвництва, реконструкцiї та реставрацiї об’єктiв мiської iнфраструктури доручили провести конкурс iз залучення iнвестора.

Оставить комментарий