Вы просматриваете: Главная > Статьи > В Києвi вiдновили два будинка, пошкоджених росiйськими обстрiлами торiк — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Києвi вiдновили два будинка, пошкоджених росiйськими обстрiлами торiк — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Києвi вiдновили два будинка, пошкоджених росiйськими обстрiлами торiк — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мер Києва Вiталiй Кличко перевiрив, як вiдновили пошкодженi росiйськими обстрiлами 2 сусiднiх будинки на вулицi Глибочицькiй в Шевченкiвському районi. В одну нову багатоповерхiвку росiйська ракета влучила навеснi минулого року, а в будинок поруч — влiтку 2022 р.

«У квiтнi 2022 р. ворог поцiлив у будинок, зруйнувавши першi два поверхи та 15 квартир. Тодi одна людина загинула, близько десяти зазнали поранень. У будинку були пошкодженi вертикальнi, горизонтальнi залiзобетоннi стiни, зруйнованi конструкцiї стiн фасаду. Також повибивало вiкна та дверi. Вдруге ракета влучила за два мiсяцi в будинок, розташований впритул. Пошкодило три верхнiх поверхи (з 8-го по 10-й). Були повнiстю зруйнованi 12 квартир. Ще 80 осель отримали пошкодження рiзного ступеня. Без жертв, на жаль, теж не обiйшлося — загинув чоловiк. Ще кiлькох людей поранило. На уцiлiлих дiлянках перекриттiв, що примикають до зруйнованих осель, утворились завали зруйнованих конструкцiй. Розчепилися елементи каркасу, були деформованi стiновi конструкцiї. Зруйнованi внутрiшнi мережi», — розповiв Вiталiй Кличко.
На сьогоднi будинки повнiстю вiдновили. Оновили монолiтний залiзобетонний каркас, влаштували зовнiшнi та внутрiшнi стiни iз керамiчних блокiв. Виготовили та змонтували металевi конструкцiї даху, замiнили лiфти. Вiдновили внутрiшнi iнженернi мережi. Зробили опорядження фасадiв та внутрiшнє оздоблення мiсць загального користування. В деяких квартирах, за бажанням їх власникiв, зробили соцiальний ремонт. Вiдновили також огородження сходiв, балконiв та ганкiв. За мiсяць завершать благоустрiй прилеглої територiї.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, загалом за час повномасштабної вiйни у Києвi ракетними обстрiлами ворога пошкодженi майже 800 будiвель — iнфраструктурних, соцiальних об’єктiв та житлових будинкiв. Вони зазнали пошкоджень рiзного ступеню.
На вiдновлювальнi роботи столиця видiлила з резервного фонду мiського бюджету минулого року понад 600 млн. грн., цього — майже 300 млн. Iще 200 мiльйонiв видiлив уряд.
Вiдновлення 17 найбiльш пошкоджених росiйськими обстрiлами житлових будинкiв столична влада розпочала на початку лiта минулого року. Це, зокрема, будинки у Святошинському, Оболонському та Шевченкiвському районах. Минулого року вiдновили 11 будинкiв, цього року — ще шiсть разом iз будинками на Глибочицькiй. Але цього року до них додалися кiлька будинкiв, що зазнали суттєвих ушкоджень внаслiдок росiйських атак. Їх мiсто теж вiдновлює.

Оставить комментарий