Вы просматриваете: Главная > Статьи > В Києві відбудеться виставка «Mining & Minerals Expo-2023» — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Києві відбудеться виставка «Mining & Minerals Expo-2023» — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Києві відбудеться виставка «Mining & Minerals Expo-2023» — Будівельний портал ПрофіДОМ

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об’ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і світі. У гірничодобувній галузі України, за даними Державної служби геології та надр України, працює понад дві тисячі видобувних та переробних підприємств.

В той же час, велика частина розвіданих запасів залишаються промислово неосвоєними, по деяким ресурсам цей показник сягає 60%, що становить значний потенціал розвитку гірничої галузі і економічного розвитку країни в цілому. Сприяти реалізації цього потенціалу покликано проведення VII Міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об’ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining & Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

Виставка проходить у рамках XX Міжнародного енергетичного бізнес‑форума «5Е».

Формат Форуму:

  • XX Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2023»,
  • VII Міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо — 2023»,
  • VII Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining & Minerals Expo — 2023»,
  • Ділова програма.

Запрошуємо до участі в VII Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, яка є найбільш ефективним бізнес‑майданчиком для промоції гірничих технологій та обладнання і стимулювання зростання продажів вашої продукції.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:

  • тел.: +38 066 921-47-51
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Докладніше: https://www.iec-expo.com.ua/mining-2023.html

Онлайн реєстрація: https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/mn

Оставить комментарий