Вы просматриваете: Главная > Статьи > В Iвано-Франкiвськiй областi демонтують столiтнiй мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Iвано-Франкiвськiй областi демонтують столiтнiй мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Iвано-Франкiвськiй областi демонтують столiтнiй мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У селi Стопчатiв ремонтують мiст через притоку рiчки Лючка на дорозi Р-24 Татарiв — Кам’янець-Подiльський.

Пiдрядник приступив до демонтажу старого аркового мосту, який збудований понад столiття тому i не вiдповiдає сучасним будiвельним нормам. Вiн перебуває в обмежено працездатному станi.
Насамперед забезпечено тимчасовий об’їзд дiючого мосту:
— перенесено комунiкацiї, зокрема електричнi опори та кабелi;
— влаштовано металевий мiст конструкцiї типу САРМ;
— пiдсипано та заасфальтовано пiдходи до мосту;
— влаштовано перильне та бар’єрне огородження;
— нанесено дорожню розмiтку.
Буде проведено монтаж збiрної конструкцiї — спiральновитої гофрованої стальної труби дiаметром 4 м та влаштування пiдмостового русла, укосiв насипiв на пiдходах до мосту, асфальтобетонного покриття, перильного та бар’єрного огородження, зовнiшнього освiтлення, нанесення дорожньої розмiтки, встановлення дорожнiх знакiв, благоустрiй.
Загалом у цьому роцi на дорозi Р-24 Татарiв — Кам’янець-Подiльський у межах експлуатацiйного утримання проводилися ремонтнi роботи на мостах у мiстi Яремче, селищi Гвiздець, селах Уторопи, Верхнiй Вербiж, Пiдгайчики та Устечко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, ремонт штучних споруд (мостових переходiв, шляхопроводiв i водопропускних труб) є одним iз необхiдних заходiв для пiдтримки належного стану транспортної iнфраструктури. Всi вони мають критично важливе значення для покращення безпечного проїзду дорогами та забезпечення логiстики.

Оставить комментарий