Вы просматриваете: Главная > Статьи > В Гостомелi вже демонтували чотири будинки — Строительный портал ПрофиДОМ

В Гостомелi вже демонтували чотири будинки — Строительный портал ПрофиДОМ

В Гостомелi вже демонтували чотири будинки — Строительный портал ПрофиДОМ

Французька компанiя Neo-Eco в рамках проекту вiдновлення семи житлових будинкiв у Гостомелi (Київська обл.), який реалiзується завдяки уряду Францiї та iншим донорам, демонтувала чотири зруйнованi внаслiдок збройних дiй РФ будинки i переробила 15 тис. т будiвельного смiття,  про це повiдомляє пресс-служба компанiї.

Демонтаж вдалося провести в найкоротшi термiни. Розбiр першого з чотирьох будинкiв було розпочато 20 сiчня, а в серединi лютого прибула i була встановлена спецiальна технiка, що виконує функцiю переробки будiвельного смiття.
«Завдяки наявностi всього необхiдного для процесу переробки обладнання, а також прорахованiй стратегiї демонтажу всiх будiвель «Нео-Еко Україна» вдалося завершити цей етап лише за чотири тижнi — удвiчi швидше, нiж планувалося», — зазначається у повiдомленнi.
Пiсля сортування 10% будiвельного смiття як потенцiйно небезпечного вiдходу (такого, що мiстить азбест) або такого, що не пiдлягає повторному використанню, було вiдправлено на утилiзацiю в спецiалiзованi та сертифiкованi компанiї. Решту 90% будвiдходiв успiшно перероблено на мiсцi. За попереднiми оцiнками, вдалося переробити близько 15 тис. т будiвельного смiття на новi будiвельнi матерiали, повiдомляє Property Times.
Загалом в Українi наразi налiчується вже близько 1,4 млрд. т будiвельних вiдходiв, що утворилися внаслiдок воєнних дiй.
Концепцiю вiдновлення будiвель розробляють спiльно двi архiтектурнi компанiї, з якими Neo-Eco пiдписала договiр про спiвпрацю. Це українська ТОВ «Нью iммо Сервiсез» (Nhood Ukraine) i французька архiтектурна компанiя Blau. Концепцiю вже показали мiсцевим жителям.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, розпочати будiвництво нових будiвель «Нео-Еко Україна» планує в червнi, проте поки що юридичнi питання реалiзацiї проекту не до кiнця вирiшенi.
Французька компанiя Neo-Eco вже 17 рокiв працює за принципом економiки замкнутого циклу — iнтеграцiї вже використаних матерiалiв. За цим самим принципом будуть використанi матерiали зруйнованих будiвель у Гостомелi пiд час вiдновлення будинкiв.

Оставить комментарий