Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Житомирськiй областi проведено аварiйний ремонт бетонних плит — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Житомирськiй областi проведено аварiйний ремонт бетонних плит — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Житомирськiй областi проведено аварiйний ремонт бетонних плит — Будівельний портал ПрофіДОМ

Проведено аварiйний ремонт бетонних плит на магiстралi М-07 Київ — Ковель — Ягодин, що поблизу автозаправної станцiї перед Коростенем.

Наразi пiдрядна органiзацiя проводить догляд за бетоном.
Потреба демонтувати плити дороги та влаштувати нове покриття виникла через значнi перепади температури повiтря. Пiдняття плит та загрозу безпечному руху транспорту спровокувала спекотна погода вдень (+35 в повiтрi, а на дорозi — +50 градусiв за Цельсiєм) та значне зниження температури вночi. Недолiком бетонного дорожнього покриття є непередбачувана реакцiя на такi погоднi умови, в тому числi трiщини покриття, деформацiї та зсуви плит.
Ще певний час рухатися вiдремонтованими дiлянками буде заборонено.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у мiсцях проведення робiт встановленi дорожнi знаки, що попереджають про роботи, змiщення проїзду на дiлянцi дороги та обмежують швидкiсть руху.
Крiм того, у межах експлуатацiйного утримання на мiжнароднiй дорозi М-07 тривають роботи з поновлення дорожньої розмiтки, скошування трави у смугах вiдводу навiсною косаркою та кущорiзом та прибирання смiття з проїзної частини та урн.

Оставить комментарий