Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Хмельницькiй областi намагаються зберегти дорогу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Хмельницькiй областi намагаються зберегти дорогу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Хмельницькiй областi намагаються зберегти дорогу — Будівельний портал ПрофіДОМ

Служба вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Хмельницькiй областi продовжує вживати заходiв для збереження дорожнього покриття на Старокостянтинiвському напрямку.

Наближаються до завершення роботи з влаштування вирiвнюючого шару за технологiєю литих емульсiйно-мiнеральних сумiшей на дiлянцi автошляху Н-03 Житомир — Чернiвцi, мiж населеними пунктами Калинiвка та Ладиги.
Покриття на вказаному вiдрiзку дороги було вiдремонтовано впродовж 2015-2016 рр., мiжремонтний термiн його експлуатацiйної придатностi минув. Тому для збереження належного стану дороги та вiдновлення таких транспортно-експлуатацiйного показникiв, як зчеплення та шорсткiсть, рiвнiсть, стiйкiсть до природно-клiматичних факторiв, водорезистентнiсть, прийнято рiшення про вжиття застосування заходiв поточного дрiбного ремонту.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, такий вид робiт є найефективнiшим, та що не менш важливо в умовах економiї воєнного стану — найдешевшим способом запобiгання подальшого руйнування дорожнього покриття та суттєво продовжує його експлуатацiйнi строки, пiдвищує безпеку дорожнього руху.
Аналогiчнi роботи проводяться i поблизу села Старий Остропiль.

Оставить комментарий