Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Хмельницькiй областi лiквiдовують дефекти покриття дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Хмельницькiй областi лiквiдовують дефекти покриття дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Хмельницькiй областi лiквiдовують дефекти покриття дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

В межах експлуатацiйного утримання вiдновлюють належний проїзний стан на вiдрiзку автошляху Т-23-08 Гукiв — Дунаївцi — Могилiв-Подiльський мiж населеними пунктами Балинiвка та Балин. Бригади пiдрядника наразi влаштовують вирiвнюючий шар асфальтобетону картовим методом на загальнiй площi 980 кв. м.

Попередньо окремими дiлянками було здiйснено фрезерування старого зношеного покриття, пiдсилення основи та її вирiвнювання щебенево-пiщаною сумiшшю. Комплекс робiт з лiквiдацiї вибоїн був проведений з метою забезпечення безпечного та безперебiйного проїзду.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вказаний вiдрiзок автошляху нерiдко ставав об’єктом скарг учасникiв дорожнього руху через критичний стан покриття на ньому, яке було зруйноване великоваговою технiкою, що курсує в тому напрямку до сiльськогосподарських пiдприємств.
Як i зазвичай, на дiлянках виконання ремонтних робiт проводиться вiдбiр зразкiв асфальтобетонних сумiшей для лабораторного контролю якостi матерiалiв.

Оставить комментарий