Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Харкiвськiй областi встановили модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Харкiвськiй областi встановили модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Харкiвськiй областi встановили модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

Агентство вiдновлення спорудило модульний мiст для об’їзду зруйнованого у Харкiвськiй областi. Встановили його завдяки спiвпрацi з iноземними партнерами: модульнi конструкцiї типу acrow/bailey, якi пiдходять для пересування важких транспортних засобiв, Агентство отримало вiд Норвегiї.

Спорудження модульного мосту дозволить не лише з’єднати населенi пункти, а й забезпечити довезення гуманiтарних вантажiв, вiйськового забезпечення, проїзд швидких, ремонтних бригад, евакуацiю населення, оскiльки iснуючий мiст був зруйнований на початку повномасштабного вторгнення росiї в лютому 2022 р.
Роботи зi встановлення модульного мосту розпочали влiтку цього року. Пiсля перенаправлення транспорту на нову споруду розпочнуться роботи з вiдновлення зруйнованого.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, з часу деокупацiї Харкiвщини Агентство вiдновлення не припиняє працювати на iнфраструктурних об’єктах областi. Звели 25 тимчасових переправ бiля зруйнованих мостiв i почали вiдбудову стратегiчно важливих споруд — капiтально вiдбудовують 18 мостiв та ремонтують 2. До кiнця року планують розпочати роботи на ще 4 штучних спорудах.
Вiд країн-партнерiв — Чехiї, Норвегiї та Швецiї — отримали для регiону 8 тимчасових мостiв та понтоннi переправи, якi також встановлюють для вiдновлення логiстики.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення у Харкiвськiй областi зруйновано 27 мостiв i шляхопроводiв.

Оставить комментарий