Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Волинськiй областi ремонтують мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Волинськiй областi ремонтують мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Волинськiй областi ремонтують мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На автомобiльнiй дорозi Т-03-10 Стара Вижiвка — Буцин — /М-19/ у селищi Стара Вижiвка розпочався ремонт мосту завдовжки 54 метри. Цей мостовий перехiд через рiчку Вижiвка споруджений iз попередньонапруженого залiзобетону у 1978 р. i вiдтодi не ремонтувався.

Завдання Служби вiдновлення — привести мiст, що за 45 рокiв експлуатацiї зазнав руйнувань, у належний експлуатацiйний стан вiдповiдно до вимог чинних нормативних документiв.
Плануються такi роботи:
— вiдремонтувати опори;
— влаштувати монолiтнi залiзобетоннi накладнi плити, гiдроiзоляцiю, деформацiйнi шви;
— провести вiдновлення та захист конструкцiй мосту;
— влаштувати систему водовiдведення;
— укласти тротуарнi консолi, а також пiшохiднi дорiжки на пiдходах до мосту;
— встановити бар’єрне та перильне огородження;
— вiдновити дорожнє покриття i нанести розмiтку.
Наразi проходять пiдготовчi i демонтажнi роботи на правiй частинi мосту.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, рух транспорту органiзовано лiвою смугою шляху в обох напрямках, тож водiям варто уважно стежити за дорожнiми знакама на дiлянцi ремонту.
На сьогоднi в ремонтi 3 штучнi споруди, що розташованi на автошляхах державного значення, якими опiкується Служба вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Волинськiй областi. Окрiм Старої Вижiвки, мостовики працюють на автодорогах Н-17 Львiв — Радехiв — Луцьк у селi Журавники та на Т-18-02 /М-07/ — Маюничi — Велика Осниця — Красноволя — Колки — / Р-14/ — Копилля — Рожище — Торчин — Шклинь — /Н-17/ неподалiк населеного пункту Шклинь.
Два мости цьогорiч вже вiдновили: поблизу мiста Кiверцi на дорозi Р-14 Луцьк — Кiверцi — Маневичi -Любешiв — Дольськ та у селi Лобачiвка на дорозi Т-03-02 Пiща — Шацьк — Любомль — Володимир — Павлiвка — Горохiв — Берестечко — Козин — /М-06/.

Оставить комментарий