Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Винниках замiнили аварiйний водопровод — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Винниках замiнили аварiйний водопровод — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Винниках замiнили аварiйний водопровод — Будівельний портал ПрофіДОМ

Ремонтнi бригади ЛМКП «Львiвводоканал» завершили роботу iз замiни аварiйного водопроводу бiля полiклiнiки на вул. Галицькiй у Винниках.

«Iнколи робота водопровiдних служб схожа на хiрургiчнi операцiї, де кожен етап важливий, адже треба «видалити» старий вiдрiзок труби, замiнити його i повернути мiський простiр до попереднього стану. Таким було завдання у Винниках, де ремонтно-експлуатацiйна дiльниця «Львiвводоканалу» №5 мала замiнити дiлянку аварiйного трубопроводу, вiд якої живлять будинки вiд №9 до №17 по вул. Галицькiй. Спочатку працiвники нашої ремонтно-експлуатацiйної дiльницi №5 прорiзали асфальтне покриття для прокопування траншеї на територiї мiсцевої полiклiнiки. Тодi акуратно знiмали вирiзаний асфальт та прокопували траншеї. При цьому 10 м було прокопано мiнiекскаватором, а 6 м — вручну. Опiсля вiдбулося закладання чохла дiаметром 100 мм i виконання пiд’єднання до труби у колодязi, засипка пiском та загортання траншеї вручну. Стару пошкоджену металеву трубу водопроводу замiнили полiетиленовою», — розповiв Олег Горинь, iнженер РЕД-5 ЛМКП «Львiвводоканал».
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, загалом було замiнено близько 300 м водопроводу, а також оновлено вводи до будинкiв та побудовано новi колодязi. Цього тижня вiдбудеться перепiдключення мереж i пiсля їх промивки вода до будинкiв на вул. Галицькiй, 5-17, буде подаватися по нових полiетиленових трубах.

Оставить комментарий