Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Тернопiльськiй областi проводять аварiйнi роботи на мосту — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Тернопiльськiй областi проводять аварiйнi роботи на мосту — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Тернопiльськiй областi проводять аварiйнi роботи на мосту — Будівельний портал ПрофіДОМ

Служба вiдновлення Тернопiльскої областi проводе аварiйнi роботи на 24-метровому мосту через рiчку Стрипа, який є частиною дороги Т-20-13 Почаїв — Зборiв. Служба працює, щоб вiдкрити повноцiнний рух 2 проїздами штучної споруди.

До повномасштабного вторгнення росiї в Україну на замовлення служби було вiдновлено один проїзд мосту у Млинiвцях. Роботи планували завершити торiк, однак через воєнний стан їх довелося поставити на «паузу». Понад рiк рух через мiст вiдбувався у реверсному режимi.
У травнi Служба вiдновлення ухвалила рiшення провести аварiйнi роботи на другому проїздi мосту задля пiдвищення безпеки дорожнього руху на дiлянцi автошляху державного значення. Станом на сьогоднi пiдрядна органiзацiя розiбрала ремонтовану половину мосту, влаштувала конуси, шафову стiнку, лежнi, перехiднi плити, замiнила 2/3 прогонової будови, проводить обмонолiчування шпонок.
На черзi — влаштування розподiльчої плити та тротуару, нанесення гiдроiзоляцiї, монтаж бар’єрного, перильного огородження та влаштування асфальтобетонного покриття.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, мiст через рiчку Стрипа у селi Млинiвцi був збудований у 1976 р. Це перше оновлення споруди з 1989 р.
До ремонту на мосту виявили суттєвi недолiки, якi загрожували безпецi дорожнього руху, зокрема значна корозiя прогонової будови, пошкодження тротуарiв i пiдходiв до мосту.

Оставить комментарий