Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Солом'янському районi вiдкрили укриття з автоматичним допуском — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Солом'янському районi вiдкрили укриття з автоматичним допуском — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Солом'янському районi вiдкрили укриття з автоматичним допуском — Будівельний портал ПрофіДОМ

На територiї Солом’янського району провели iнспекцiю низки об’єктiв на предмет готовностi до зими. Зокрема, перевiрили стан укриттiв i сховищ у районi, перелiк яких зараз активно розширюється за рахунок пiдземного простору. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Пiд час iнспекцiї оглянули одне з укриттiв у житловому будинку — на територiї пiдземного паркiнгу. Представники ОСББ спiльно з районними службами оснастили укриття автоматизованою системою доступу.
«Стан укриттiв i сховищ зараз у фокусi уваги. Ми працюємо над тим, щоб збiльшити кiлькiсть укриттiв там, де їх не вистачає в пiшiй доступностi. Сьогоднi оглянули систему автоматизованого доступу до укриття, розташованого на територiї паркiнгу новобудови. Район спiльно з ОСББ зробив систему, що, фактично, дає можливiсть потрапити в укриття пiд час повiтряної тривоги людям, якi знаходяться поруч. Сигнал повiтряної тривоги система отримує вiд застосунку «Київ Цифровий», пiсля чого дверi автоматично вiдчиняються. Це гарний приклад оснащення укриття. Вiн може бути поширений в iнших житлових будинках, враховуючи невеликi затрати та оперативнiсть виконання робiт», — зазначив Петро Пантелеєв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, заступник голови КМДА зауважив, що районнi служби зараз формують списки таких можливих укриттiв та продовжують перемовини з власниками, адже це питання безпеки i збереження життiв.

Оставить комментарий