Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi з'являться новi офiси та житловi будiвлi — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi з'являться новi офiси та житловi будiвлi — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi з'являться новi офiси та житловi будiвлi — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi на вулицi Промисловiй, 50-52, зведуть комплекс нежитлових та житлових будiвель з громадськими примiщеннями. Тут буде бiльше 300 квартир, пiдземний паркiнг та громадський простiр.

Виконком Львiвської мiськради затвердив мiстобудiвнi умови та обмеження для проектування ТзОВ «Молоток» багатофункцiйного комплексу нежитлових та житлових будiвель з вбудованими примiщеннями громадського призначення на вулицi Промисловiй, 50-52, зi знесенням iснуючих споруд.
За словами головного архiтектора мiста Антона Коломєйцева, ця дiлянка сьогоднi є порожньою. Ранiше її використовували для складських потреб торгiвлi, проте останнiм часом використання було неефективним, кажуть фахiвцi.
«Тут планується формування нежитлової комерцiйної нерухомостi з обслуговуванням населення району, з офiсними примiщеннями i так само з житловими квартирами. Тут буде окремий пiшохiдний двiр без автомобiлiв для мешканцiв, а  вздовж будiвлi буде сформовано вуличний простiр. Хотiв би наголосити, щоб цей простiр був без автомобiлiв, щоб вiн використовувався як громадський простiр мiста. Ми акцентували на цьому у розмовi з архiтекторами», — зазначив Антон Коломєйцев.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, в комплексi передбачено зведення 312 квартир. Буде 231 мiсце в пiдземному паркiнгу та 19 — у наземному.  
«За рекомендацiєю Антона Коломєйцева ми забрали гостьовi паркомiсця з фасадної частини, якi були передбаченi в нас на вулицi Промисловiй. Для того, щоб було комфортнiше i ми не порушували узгоджений благоустрiй, ми вирiшили розмiстити їх в тильнiй частинi будинку. Враховуючи те, що поруч є наш комплекс, ми вважаємо, що зможемо розмiстити ще додатковi паркомiсця», — зазначив представник забудовника.
На етапi проектування об’єкту компанiя буде погоджувати благоустрiй територiї, на якiй планують розмiстити мистецькi твори.
Також забудовник має намiр долучитися до розвитку територiї з точки зору привiтностi до тварин, адже поруч є ЛКП «Лев».

Оставить комментарий