Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi зведуть дитячий садок з початковою школою — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi зведуть дитячий садок з початковою школою — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi зведуть дитячий садок з початковою школою — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi зведуть дошкiльний навчальний заклад з початковою школою на вулицi Гнiздовського, 75-А, та вулицi Рудненськiй, 8.

4 серпня виконавчий комiтет Львiвської мiської ради затвердив мiстобудiвнi умови та обмеження для проектування об’єкта будiвництва на нове будiвництво ТзДВ «Львiвське спецiалiзоване автотранспортне пiдприємство 1302», ПП «Колiбрi стар» та ПрАТ «Львiвський мiський молочний завод» дошкiльного навчального закладу з початковою школою на вулицi Гнiздовського, 75-А, та вулицi Рудненськiй, 8.
Як пояснили в управлiннi архiтектури та урбанiстики Львiвської мiської ради, початкову школу та дитячий садок зведуть в мiкрорайонi Левандiвка на дiлянцi, яка активно розвивається.
«Нинi там активно триває будiвництво. Ранiше приймався детальний план територiї. Декiлька разiв видавали мiстобудiвнi умови та обмеження. Фактично йдеться про серiю дiлянок, одну з яких було вiдведено нещодавно, для будiвництва цього закладу. Тут передбачена початкова школа на 150 дiтей i дитячий садок на 180 дiтей», — зазначив Антон Коломєйцев, начальник управлiння архiтектури та урбанiстики Львiвської мiської ради.
«За дорученням мiського голови Львова ми аналiзували соцiальнi зобов’язання компанiї «Рiел». Представники компанiї двiчi доповiдали на виконавчому комiтетi з цього питання. Нинiшнi мiстобудiвнi умови та обмеження — це початок реалiзацiї дорожньої карти, яка була напрацьована», — пояснив Любомир Зубач, заступник мiського голови Львова з мiстобудування.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, в планах забудовника — на початку лютого 2024 р. розпочати будiвельнi роботи та завершити їх впродовж року.

Оставить комментарий