Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi збудують новий комплекс — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi збудують новий комплекс — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi збудують новий комплекс — Будівельний портал ПрофіДОМ

Виконком Львiвської мiськради затвердив мiстобудiвнi умови та обмеження на проектування ТзОВ «Дизайн-студiя «Ключ»» комплексу громадських i житлових будiвель з вбудованими примiщеннями громадського призначення, пiдземною автостоянкою на вулицi Iвана Раковського, 24.

Як повiдомили в управлiннi архiтектури та урбанiстики Львiвської мiськради, йдеться про дiлянку, яка сьогоднi не використовується, тобто є порожньою.
«Поруч на цiй дiлянцi вже видавались мiстобудiвнi умови та обмеження на одинадцятиповерховий будинок. Далi тут планується понижати поверховiсть та мати лише на кутi нежитлову десятиповерхiвку», — розповiв Антон Коломєйцев, головний архiтектор Львова.
У комплексi передбачено 3 будiвлi з пiдземними паркiнгами.  
«В поданих матерiалах зазначено дещо пiдняту поверховiсть вiдносно житлових об’ємiв — це 8 та 10 поверхiв, тодi як в детальному планi територiї йдеться про 7 та 9 поверхiв вiдповiдно. Ми наголосили на цьому моментi пiд час виїзду на дiлянку, i заявник запевнив, що готовий вiдкоригувати проєкт вiдповiдно до детального плану», — зазначив Антон Коломєйцев.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, члени виконкому наголосили, що у комплексi зi 125 квартирами має бути не менше 100 паркомiсць, а поверховiсть будинкiв необхiдно привести у вiдповiднiсть до вимог державних будiвельних норм. Окремо зазначили, що варто подбати про встановлення творiв сучасного мистецтва.
«Спiльно з академiєю мистецтв має бути проведений конкурс на той твiр мистецтва, який має постати в межах цього комплексу. Додатково чiтко прописуємо про укриття, подачу питної води, а також додаткову кiлькiсть виходiв i маркувань», — сказав Андрiй Москаленко, перший заступник мiського голови Львова.

Оставить комментарий