Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi вiдкрили торговий центр без розважальних зон — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi вiдкрили торговий центр без розважальних зон — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi вiдкрили торговий центр без розважальних зон — Будівельний портал ПрофіДОМ

15 вересня у Львовi вiдбулося вiдкриття торгового центру Sodova. Девелопер об’єкта — компанiя Asgard Investment Company.

Загальна площа ТЦ — майже 3900 кв. м. В ньому можуть розмiститися понад 20 орендарiв, повiдомляє Commercial Property.
Якiрним орендарем виступає продуктовий супермаркет «Сiльпо». Також у ТЦ пiдписанi договори оренди з такими операторами, як «Золотий Вiк», «Книголенд», Rozetka, Lviv Croissants, Prostor та iншими. Розважальних зон, як от кiнотеатр чи боулiнг, не передбачено.
Цього року в Українi вiдкрилося ще декiлька торгових центрiв чи вiдбулося розширення наявних. Наприклад, 25 серпня в Iвано-Франкiвську почала роботу друга черга торгово-розважального центру «Велес».
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у березнi вiдкрився торговий центр Baobab у селi Рованцi у Волинськiй областi, у квiтнi — торговий центр «Одiс» в Iзмаїлi в Одеськiй областi, а у травнi — торговий центр «Меркурiй» в Одесi. У червнi почали працювати вiдразу два торговi об’єкти у Львiвськiй областi: торгово-розважальний центр Park у Дрогобичi та торговий центр «Вектор» у Трускавцi.
До кiнця року ринок торговельної нерухомостi України поповниться ще як мiнiмум двома об’єктами. Зокрема, цього року має вiдкритися перша черга торгово-розважального центру Korona в Ужгородi та торговий центр Trade Park у Днiпропетровськiй областi.

Оставить комментарий