Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi в офiсах зроблять безпечнi кiмнати — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi в офiсах зроблять безпечнi кiмнати — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi в офiсах зроблять безпечнi кiмнати — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi вперше спорудять новий тип укриття. Безпечнi кiмнати за iзраїльським зразком з’являться у офiсах на перехрестi вулиць Стрийська — Наукова.

Iзраїльський «мамад» — форма укриття, що дозволяє людям швидко убезпечитися всерединi будiвлi, не спускаючись у пiдвальнi примiщення. Як повiдомив заступник мiського голови Львова з мiстобудування Любомир Зубач, такi безпечнi кiмнати мають з’явитися у офiсах бiля озера на вулицi Стрийськiй.
«Це є вимогою нашого часу. Трагедiя, що сталася на цiй же вулицi два тижнi тому, засвiдчує: не завжди люди можуть чи встигають спуститися в укриття. Безпечнi кiмнати мають з’явитися в офiсах неподалiк озера на вулицi Стрийськiй. Нещодавно на виконавчому комiтетi ми внесли певнi корективи — на другому березi озера компанiя Asgard Investment продовжить реалiзовувати свiй проект, який власне розпочався з облаштування озера. Саме тут ще будуть збудованi офiси з примiщеннями громадського призначення на перших поверхах — магазинами, закладами харчування та iншими iнфраструктурними функцiями. I от саме у трьох таких будiвлях передбачили безпечнi кiмнати-укриття, на кшталт iзраїльських», — розповiв Любомир Зубач.
За iнформацiєю проектантiв, на одному поверсi в офiсi працюватимуть близько сорока людей. На кожну людину передбачили по 0,6 кв. м в безпечнiй кiмнатi.
Периметр укриттiв буде з посилених залiзобетонних конструкцiй. Вони розмiщатимуться в центрi будiвель на усiх поверхах, кожен з яких сполучать безпечною сходовою клiткою — теж iз посилених залiзобетонних конструкцiй для евакуацiї людей безпосередньо на вулицю.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, всерединi кiмнати забезпечать електричними конвекторами з резервним живленням, вентиляцiями з резервним живленням, установками з регенерацiї повiтря та кулерами з питною водою.
Водночас забудовник наголошує, що працiвники цих офiсiв та вiдвiдувачi бiзнес-набережної зможуть використовувати також повноцiннi укриття звичного типу в сусiднiх будiвлях.
Ввести в експлуатацiю будiвлi iз безпечними кiмнатами планують вже наступного року.

Оставить комментарий