Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi пiдсумували результати розвитку агломерацiйних процесiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi пiдсумували результати розвитку агломерацiйних процесiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi пiдсумували результати розвитку агломерацiйних процесiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi представники Ради Європи в Українi пiдсумували результати розвитку агломерацiйних процесiв у Львiвськiй громадi та областi в цiлому. А також обговорили стратегiю розвитку Львiвської агломерацiї, яку нинi напрацьовують у регiонi.

Зустрiч-презентацiя вiдбулася у стiнах ЛМР за участю депутатiв мiської ради, заступника мiського голови з мiстобудування та iнiцiаторiв зустрiчi — департаменту мiської агломерацiї.
«Основнi висновки представникiв Ради Європи — розумiння серед Львiвської та сусiднiх громад, зокрема i мешканцiв, що вiд потенцiйної спiвпрацi виграють всi. Це пiдтверджує i розлоге соцiологiчне опитування, яке наприкiнцi березня завершив Київський мiжнародний iнститут соцiологiї. А дiяльнiсть успiшних метрополiй, як, скажiмо, ближча до нас Кракiвська, лише пiдтверджують переваги агломерацiї. У країнах ЄС i не лише це давно вже стала практика. Понад 10 рокiв Єврокомiсiя фiнансово пiдтримує агломерацiйнi проекти, до яких залучено двi i бiльше сусiднi громади. Тож за умови створення повноцiнної Львiвської агломерацiї на таку пiдтримку можемо претендувати i ми. Рада Європи вже напрацювала близько двох десяткiв програм для майбутньої реалiзацiї у нашому регiонi», — зазначили у департаментi мiської агломерацiї ЛМР.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, стратегiю Львiвської агломерацiї розробляють згiдно iз розпорядженням Львiвської ОВА та за пiдтримки Ради Європи. Восени має вiдбутися фiнальне затвердження цього документа.

Оставить комментарий