Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львовi пiд виглядом апартаментiв продають примiщення гуртожитку — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi пiд виглядом апартаментiв продають примiщення гуртожитку — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львовi пiд виглядом апартаментiв продають примiщення гуртожитку — Будівельний портал ПрофіДОМ

Гуртожиток Львiвського кооперативного фахового коледжу економiки i права, що розташований на вулицi Золотiй, 10, замiсть реконструкцiї своїх помешкань, виставляє їх на продаж пiд виглядом апартаментiв. Iнформацiя про продаж за цiєю адресою з’явилася на львiвських сайтах.

Як повiдомили у департаментi мiстобудування Львiвської мiської ради, наприкiнцi липня коледж звернувся до мiської iнспекцiї Держархбудконтролю з проханням про дозвiл на реконструкцiю гуртожитку.
«Iнспекцiя дозвiл надала. За виданим документом, замовник будiвництва мав право провести реконструкцiю гуртожитку, не змiнюючи його зовнiшньої конфiгурацiї та функцiонального призначення. Тим часом на львiвських сайтах з’явилася iнформацiя про продаж апартаментiв за цiєю ж адресою. В оголошеннi гуртожиток на вул. Золотiй, 10, дивним чином перетворився на апарт-простiр Golden Space. I тут уже почали продавати однокiмнатнi квартири по 47-57 тис. грн./кв. м», — розповiли у департаментi мiстобудування Львiвської мiської ради.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, керiвник мiської iнспекцiї державного архiтектурно-будiвельного контролю Тарас Павлишин переконує — це шахрайська схема.
«Це незаконно. Наша iнспекцiя уже скерувала листа в обласну прокуратуру. Ми звертаємось до правоохоронцiв, аби тi належним чином вiдреагували на вказанi факти. Ця шахрайська схема повинна бути негайно зупинена», — розповiв Тарас Павлишин.
Львiвська мiська рада закликає львiв’ян утриматися вiд купiвлi житла за адресою вул. Золота, 10.

Оставить комментарий