Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Львова хочуть забрати мiстобудiвнi повноваження — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львова хочуть забрати мiстобудiвнi повноваження — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Львова хочуть забрати мiстобудiвнi повноваження — Будівельний портал ПрофіДОМ

У громади Львова хочуть забрати повноваження видавати мiстобудiвнi умови та обмеження. Про це повiдомив заступник мiського голови Львова з мiстобудування Любомир Зубач.

«Схему планують провернути руками Львiвської районної ради, на депутатiв якої чиниться безпрецедентний тиск для прийняття незаконного рiшення. На днях 8-й адмiнiстративний апеляцiйний суд на звернення певної фiзичної особи прийняв рiшення скасувати повноваження виконавчого комiтету ЛМР видавати мiстобудiвнi умови i обмеження. Не буду аналiзувати рiшення суду, його резолютивну частину i того, що воно чомусь застосоване до ухвали, яка дiє енну кiлькiсть рокiв. Судова тяганина триває i ми будемо опротестувати це. Позицiя мiської ради незмiнна — рiшення, що будувати у мiстi, мають прийматися прозоро, публiчно i точно у стiнах мiської ради, а не десь в районi, чиновниками РДА. Вважаємо такi дiї незаконними i просто ганебними. Тому закликаю депутатiв райради не допустити протиправних рiшень!», — наголосив Любомир Зубач.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, заступник мiського голови Львова з мiстобудування оприлюднив iмена депутатiв, якi пiддалися на провокацiю. Любомир Зубач не виключає, що хтось з депутатiв не розiбрався, а когось, можливо, просто ввели в оману.
«Львiв видавав i продовжить видавати мiстобудiвнi умови i обмеження публiчно i в прозорий спосiб — львiв’яни мають право впливати на те, що будується в їхньому мiстi. Мiсто протистояло i буде протистояти будiвельнiй олiгархiї, хай би яких зусиль вона не докладала. Займатися у час вiйни таким шкiдництвом рiдному мiсту — це низько i гидко», — додав Любомир Зубач.

Оставить комментарий