Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi вже у третьому районi перевiрили пiдготовку до зими — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi вже у третьому районi перевiрили пiдготовку до зими — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi вже у третьому районi перевiрили пiдготовку до зими — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Деснянському районi столицi провели iнспекцiю пiдготовки до наступного опалювального сезону. Як i в попереднi рази, перевiрили пункти обiгрiву, пункти незламностi та трансформаторну пiдстанцiю. Зараз район готується до гiдравлiчних випробувань. Гаряче водопостачання тут є, проте окреме обладнання ставитимуть на ремонт i проводитимуть гiдравлiчнi випробування тепломереж. Про це повiдомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Мiсто готується до складної зими, i це потрiбно розумiти кожному вiдповiдальному пiдроздiлу та посадовцю. На рiвнi мiста, районiв, керiвникiв ЖЕКiв, енергетичних органiзацiй, а також громадян, у яких має бути альтернативний запас енергетичних приладiв», — зауважив Петро Пантелеєв.
За його словами, пiдготовка в районi до зими проводиться досить непогано. Вiн вiдзначив, що приємно було вiдвiдати один iз будинкiв ОСББ, де мешканцi спiльно вирiшили покращити процес теплопостачання i збiльшити економiю на опаленнi, а також влаштували гарне укриття з необхiдними умовами.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, це третiй район, де провели iнспекцiю. До цього вже оглядали об’єкти в Оболонському та Голосiївському районах.
«Райони мають свою специфiку та проблемнi питання, бо кожен iз них — це фактично еквiвалент обласного центру, мiста з кiлькiстю населення в 200-300 тис. людей. Тому пiдходи в органiзацiї iнфраструктури мають бути iндивiдуальними i враховувати потреби й прiоритети кожної територiї. Пiдготовка укриттiв, пунктiв незламностi, житлових будинкiв, зокрема електрощитових, внутрiшньобудинкового обладнання тощо — це обов’язковi пункти для служб», — зазначив Петро Пантелеєв.

Оставить комментарий