Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi ввели в експлуатацiю двi новi секцiї в ЖК бiзнес-класу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi ввели в експлуатацiю двi новi секцiї в ЖК бiзнес-класу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi ввели в експлуатацiю двi новi секцiї в ЖК бiзнес-класу — Будівельний портал ПрофіДОМ

Попри вiйну та ракетнi обстрiли, мiжнародна група компанiй Greenville ввела в експлуатацiю 4 та 5 секцiї столичного житлового комплексу Greenville на Печерську.

Вiдповiдний сертифiкат вiд Державної iнспекцiї архiтектури та мiстобудування України компанiя отримала наприкiнцi вересня.
«У непростий час ми продовжуємо будувати та реалiзовувати свої плани. Нашою головною мотивацiєю залишається вiдповiдальнiсть перед iнвесторами та репутацiя компанiї. Попереду у нас ще багато роботи. Ми вдячнi iнвесторам за довiру, а Збройним силам України — за можливiсть робити свою справу», — пiдкреслює керiвниця проектiв Greenville Наталiя Дубик.
Greenville на Печерську — це сучасний житловий комплекс бiзнес-класу. Проект передбачає вхiдну групу готельного типу, багаторiвневий пiдземний паркiнг у стилобатнiй частинi, iндивiдуальну систему доступу, лаунж-зони, бiзнес-простiр, сюжетно-iгрову кiмнату для дiтей, спортивний i дитячий майданчики та примiщення-лапомийку для домашнiх улюбленцiв, повiдомляє Property Times.
Зараз девелопер продовжує активно будувати наступнi секцiї житлового комплексу. Ведуться монолiтно-каркаснi роботи 6-ї та 7-ї секцiй, а також будується пiдземний паркiнг.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, група компанiй Greenville понад 20 рокiв провадить дiяльнiсть у сферi житлової та комерцiйної нерухомостi, вiдновлювальної енергетики. За час iснування пiд цим брендом збудованi чотири житловi комплекси у Львовi та курортний готель у Трускавцi. У Києвi компанiя будує житловi комплекси бiзнес-класу — Greenville на Печерську та Greenville Park.

Оставить комментарий