Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi вiдремонтували тепломережу до цiлого мiкрорайону — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi вiдремонтували тепломережу до цiлого мiкрорайону — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi вiдремонтували тепломережу до цiлого мiкрорайону — Будівельний портал ПрофіДОМ

КП «Київтеплоенерго» замiнило пошкоджену дiлянку тепломережi на вул. Миропiльськiй. Це магiстральний трубопровiд дiаметром 700 мм. Як повiдомляє пiдприємство, вiд функцiонування цiєї тепломережi залежить теплопостачання житлових будинкiв i соцiальних закладiв цiлого мiкрорайону.

Труби там прокладенi у 1971 р. та за пiвстолiття вiдпрацювали свiй ресурс. На дiлянцi трубопроводу, де проводився ремонт, цього року вже лiквiдували кiлька пошкоджень. Тому було вирiшено демонтувати та замiнити частину старого трубопроводу.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, працiвники аварiйної бригади «Київтеплоенерго» проклали нову сталеву трубу з гiдроiзоляцiєю та утепленням. Усi роботи виконували максимально швидко, щоб встигнути до початку опалювального сезону. Завдяки ремонту магiстралi пiдвищиться надiйнiсть теплопостачання для 15 будiвель Днiпровського району, якi вже розпочали пiдключати до тепла.

Оставить комментарий