Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi вiдкриється новий бiзнес-центр — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi вiдкриється новий бiзнес-центр — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi вiдкриється новий бiзнес-центр — Будівельний портал ПрофіДОМ

Девелоперська компанiя VGO Group повiдомляє про вiдкриття 1 липня нового високотехнологiчного бiзнес-центру в Києвi — business center Gradient класу А. Вiн розташований в дiловому центрi столицi за адресою: вул. Короленкiвська, 4, що в 9 хвилинах вiд станцiї метро «Олiмпiйська». Загальна площа нового бiзнес-центру становить 102 тис. кв. м.

Серед основних переваг BC Gradient експерти вiдзначили: зручне та вигiдне розташування, архiтектурне рiшення з терасами, велику кiлькiсть паркомiсць (547), передовi iнженернi рiшення, QR-сервiс для вiдвiдувачiв, iнновацiйнi рiшення у забезпеченнi безпеки резидентiв, зокрема три дизель-генератори, оптоволоконний iнтернет i пiдземний паркiнг для укриття, повiдомляє Property Times.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у межах комплексу передбачена власна iнфраструктура: зелена зона вiдпочинку, фiтнес-клуб, салон краси та SPA-центр, конференц-зали, коворкiнг, ресторан на даху з вiдкритою терасою, сучасна їдальня для спiвробiтникiв, вiддiлення банку та аптечний кiоск.

Оставить комментарий