Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi ремонтують важливу насосну станцiю — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi ремонтують важливу насосну станцiю — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi ремонтують важливу насосну станцiю — Будівельний портал ПрофіДОМ

Фахiвцi КП «Київтеплоенерго» ремонтують одну з насосних станцiй, яка є важливою ланкою в забезпеченнi теплопостачання Оболонi та Мiнського масиву. Як повiдомляє комунальне пiдприємство, ця станцiя вiдповiдає за зниження тиску у зворотному та подавальному трубопроводах теплових магiстралей, що пролягають вiд двох великих теплоджерел енергокомплексу столицi.

Станцiя обладнана чотирма потужними мережними насосами, кожен iз яких прокачує 2500 т теплоносiя за годину та пiдтримує необхiдний тиск у трубопроводах.
Обладнання насосної станцiї працює вже майже 40 рокiв i потребує ремонту. Станцiя функцiонує постiйно, тож лише 2 тижнi мiжопалювального сезону є в енергетикiв для її вiдновлення та ремонту. Цього року тут мiняють запiрну арматуру на подавальному трубопроводi. Це двi засувки дiаметром 900 мм. Замiсть старих встановлюють сучаснi засувки європейського зразка. Вони покращать здатнiсть станцiї оперативно переключати чи вiдключати постачання теплоносiя в разi аварiйних ситуацiй. Усi ремонтнi роботи працiвники «Київтеплоенерго» виконують власними силами.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, ремонт запiрної арматури на насоснiй станцiї позитивно вплине на надiйнiсть теплопостачання для клiєнтiв Оболонського району, а це 766 житлових будинкiв, 93 навчальнi заклади, 14 лiкарень та бiльше тисячi вiдомств.

Оставить комментарий