Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi поряд з пам'яткою iсторiї проводять будiвельнi роботи — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi поряд з пам'яткою iсторiї проводять будiвельнi роботи — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi поряд з пам'яткою iсторiї проводять будiвельнi роботи — Будівельний портал ПрофіДОМ

Департамент охорони культурної спадщини КМДА направив припис власнику будинку на вул. Богдана Хмельницького, 64, iз вiдповiдними пам’яткоохоронними вимогами. Зокрема у приписi йдеться про припинення будь-яких робiт i надання профiльному вiдомству необхiдного пакету документiв. Будiвля за цiєю адресою в Шевченкiвському районi на облiку як пам’ятка або об’єкт культурної спадщини не перебуває. Проте, вона розташована впритул до будинку 66/1, який є пам’яткою iсторiї мiсцевого значення.

«Фахiвцi департаменту виїхали на мiсце одразу, як отримали повiдомлення вiд громадськостi щодо робiт у будинку на вул. Богдана Хмельницького, 64. Провели iнспекцiю, за результатами якої встановили проведення робiт на даху. Ми хочемо отримати вiд власника проектну документацiю щодо виконання робiт на зазначеному об’єктi, зокрема в частинi впливу будiвельних робiт на об’єкт культурної спадщини, розташованмй поруч», — зазначила в. о. директора Департаменту охорони культурної спадщини Iрина Черненко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, з метою захисту та збереження об’єкта департамент доручив Київському науково-методичному центру по охоронi пам’яток провести iсторико-архiвнi дослiдження, за результатами яких буде вирiшене питання про його занесення до Перелiку об’єктiв культурної спадщини Києва.

Оставить комментарий