Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi облаштували додатковi кiльцевi розв'язки — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi облаштували додатковi кiльцевi розв'язки — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi облаштували додатковi кiльцевi розв'язки — Будівельний портал ПрофіДОМ

У столицi триває влаштування кiльцевих розв’язок. Такий тип проїзду пiдвищує рiвень безпеки руху на дорогах. Так, наразi кiльцевi розв’язки вже влаштували на 18 локацiях. Про це повiдомляє комунальна корпорацiя «Київавтодор».

Зокрема, кiльцевi розв’язки вже з’явилися на вул. Академiка Заболотного, Лисогiрськiй, Тепловознiй, Робiтничiй, Уманськiй, Каменярiв, Володимира Жаботинського, Покiльськiй та на провулку Новопечерському, а також на перехрестях вулиць: Бориса Гмирi та Михайла Гришка, Єлизавети Чавдар та Бориса Гмирi, Кiото з виїздом на шляхопровiд через Броварський проспект, Деснянськiй з вул. Радосинська i з вул. Миру, Iрини Бекешкiної та Едуарда Вiльде, Микитенка та Iрини Бекешкiної, Марка Вовчка та Вербової, Свiтлицького та пров. Межового, Генерала Наумова та пров. Малинського.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, завершальний етап робiт iз нанесення дорожньої розмiтки зараз виконується на двох локацiях: на перехрестi вул. Митрополита Володимира Сабодана з вул. Олександра Довженка та на перехрестi вул. Отто Шмiдта з вул. Печенiзькою.
Змiна органiзацiї руху з влаштуванням кiльцевих розв’язок — це важливий iнструмент зниження дорожньо-транспортних пригод на автошляхах мiста.

Оставить комментарий