Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi дорожники працюють на об'єктах з часiв до вторгнення — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi дорожники працюють на об'єктах з часiв до вторгнення — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi дорожники працюють на об'єктах з часiв до вторгнення — Будівельний портал ПрофіДОМ

У столицi тривають ремонти дорiг i шляхопроводiв. Першочергово дорожники виконують роботи на тих об’єктах, що розпочали оновлювати ще до повномасштабного вторгнення. Адже верхнiй шар не було влаштовано i це призводить до руйнування конструкцiї дорожнього одягу.

Як iнформує КК «Київавтодор», завершальний етап робiт триває на Кiльцевiй дорозi, а саме на дiлянцi вiд пл. Одеської до вул. Територiальної оборони. У напрямку Одеської площi вже влаштували верхнiй шар покриття. Наразi тривають фiнальнi роботи в напрямку Жулянського шляхопроводу. Для верхнього шару використовують щебенево-мастиковий асфальтобетон, який має покращенi характеристики й пiдвищену зносостiйкiсть. Гарантiя на нове покриття — 5 рокiв. У рамках капiтального ремонту Кiльцевої дороги оновлюють i вул. Композитора Лятошинського.
Нове покриття влаштовують i на вул. Ентузiастiв. Зокрема, на проїжджiй частинi влаштували середнiй шар покриття й заасфальтували першу дiлянку велодорiжки.
Також продовжується капiтальний ремонт пр. Повiтрофлотського. На вихiдних влаштували нижнiй шар поблизу пл. Севастопольської. Окрiм того, дорожники оновлюють покриття тротуарiв й облаштовують велодорiжки.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на реконструкцiї Дегтярiвського шляхопроводу вже забетонували 52 палi з 88. Невдовзi виконають їхнє випробування, далi влаштують ростверки й розпочнуть споруджувати новi опори.
Також продовжуються капiтальнi ремонти пр. Володимира Iвасюка, вул. В’ячеслава Липинського, вул. Татарської, вул. Олександра Довженка, реконструкцiї вул. Трускавецької та розв’язки на перетинi вулиць Полярної i Богатирської.

Оставить комментарий