Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi було майже 5 тис. пошкоджень на теплових мережах — Строительный портал ПрофиДОМ

У Києвi було майже 5 тис. пошкоджень на теплових мережах — Строительный портал ПрофиДОМ

У Києвi було майже 5 тис. пошкоджень на теплових мережах — Строительный портал ПрофиДОМ

Протягом поточного опалювального сезону аварiйнi бригади КП «Київтеплоенерго», найбiльшого теплопостачальника у столицi, лiквiдували майже 5 тис. пошкоджень на теплових мережах. Про це повiдомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, пiдсумовуючи проходження опалювального сезону в столицi, який завершився 8 квiтня.

Вiн зауважив, що попри постiйнi обстрiли з боку росiйського агресора, столичним фахiвцям вдавалось оперативно стабiлiзувати ситуацiю та не допустити тривалих перерв у наданнi послуг. Заступник голови КМДА також подякував киянам за терпiння у процесi проведення ремонтних робiт.
«Восени та взимку теплоенергетичнi об’єкти столицi зазнали бiльше десятка масованих атак iз використанням ракет i дронiв. Рiвень пошкоджень рiзний для рiзних елементiв системи теплопостачання, але завдяки оперативнiй роботi київських фахiвцiв їх наслiдки вдалось мiнiмiзувати. Тому зараз планово завершуємо поточний сезон, i в той же день, фактично, розпочинаємо пiдготовку до наступного», — сказав Петро Пантелеєв.
Вiн нагадав, що у столицi замiнили тепловi мережi на усiх дiлянках, де були прильоти.
«Завдяки програмi мiжнародної технiчної допомоги USAID Проекту енергетичної безпеки замiнено понад 11 км пошкоджених ракетними обстрiлами теплових мереж у чотирьох районах Києва. Польська компанiя Logstor International надала нам якiснi комплектуючi та трубопроводи з найнижчим рiвнем тепловтрат для замiни аварiйної дiлянки на територiї Вiдрадного масиву. Загалом, навiть в умовах воєнного стану нам вдалось замiнити понад 50 км аварiйних тепломереж», — пояснив заступник голови КМДА.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, Петро Пантелеєв зауважив, що цього року, в рамках пiдготовки до зими, ремонтнi роботи проводитимуться в бiльших обсягах, враховуючи пошкодження, завданi ворогом.

Оставить комментарий