Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Києвi без вiдключення споживачiв вiд гарячого водопостачання замiнили тепломережу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi без вiдключення споживачiв вiд гарячого водопостачання замiнили тепломережу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Києвi без вiдключення споживачiв вiд гарячого водопостачання замiнили тепломережу — Будівельний портал ПрофіДОМ

КП «Київтеплоенерго» продовжує замiнювати найбiльш зношенi тепломережi. Як iнформують у комунальному пiдприємствi, зокрема, теплоенергетики перекладають трубопровiд на вул. Iвана Крамського у Святошинському районi столицi.

Тепломережа тут прокладена ще у 1989 р. За останнi 5 рокiв на цiй дiлянцi сталось близько 20 пошкоджень, що призводило до призупинення подачi послуг споживачам. Щоб мiнiмiзувати кiлькiсть пошкоджень у майбутньому, тепловики замiнили 100 м пошкодженої труби централiзованого опалення.
Ремонт виконали за сучасними технологiями: замiсть старих проклали сучаснi попередньо iзольованi труби. Вони стiйкi до корозiї i перепадiв температури та мають гарантiйний термiн експлуатацiї 40-50 рокiв. Усi роботи провели без вiдключення клiєнтiв вiд послуг.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, завдяки замiнi тепломережi пiдвищиться надiйнiсть теплопостачання для житлового будинку та лiкарнi Святошинського району.

Оставить комментарий