Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Киевi поблизу пр. Берестейського вiдремонтували тепломережу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Киевi поблизу пр. Берестейського вiдремонтували тепломережу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Киевi поблизу пр. Берестейського вiдремонтували тепломережу — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Святошинському районi КП «Київтеплоенерго» реконструює зношенi розподiльчi мережi, якими тепло постачається безпосередньо до будинкiв. Тут замiнюють майже 400 метрiв труб опалення та гарячого водопостачання.

Як повiдомляє комунальне пiдприємство, роботи ведуть поблизу пр. Берестейського. Пiд час перекладки використовують новi сучаснi труби європейського зразка. Для опалення — попередньо iзольованi металевi труби iз системою сигналiзацiї про пошкодження. Труби гарячого водопостачання замiнюють на пластиковi, попередньо утепленi. Вони бiльш надiйнi, легкi та просто монтуються. Термiн експлуатацiї нових трубопроводiв — 40-50 рокiв.
Реконструкцiю трубопроводiв проводять у межах пiдготовки теплового господарства столицi до опалювального сезону. Трубопровiд тут прокладений ще у 1985 р. та експлуатується майже 40 рокiв Лише цього року на дiлянцi тепломереж сталось вiсiм пошкоджень, тому вона потребувала термiнової замiни.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, ремонтнi роботи ускладнювались великою кiлькiстю пiдземних комунiкацiй, що пiдведенi до житлових будинкiв. Тепломережi, на яких провели реконструкцiю, забезпечують теплом i гарячою водою чотири багатоповерхiвки, у яких проживає понад 1300 киян.

Оставить комментарий