Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Київськiй областi вiдкрито рух на мосту через Здвиж — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Київськiй областi вiдкрито рух на мосту через Здвиж — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Київськiй областi вiдкрито рух на мосту через Здвиж — Будівельний портал ПрофіДОМ

На дiлянцi мiжнародного автошляху М-07 Київ — Ковель — Ягодин, що веде в бiк захiдних кордонiв з ЄС, забезпечили пряме транспортне сполучення.

Пiсля деокупацiї Київщини транспортне сполучення налагодили, спорудивши тимчасову переправу через рiчку Здвиж, проте вона не могла забезпечити повноцiнний рух, зокрема, вантажного транспорту з ЄС в бiк столицi.
Новий мiст протяжнiстю 102 м має двi смуги руху, два службовi проходи, вiн побудований пiд сучаснi транспортнi навантаження.
На мосту влаштованi новi прогоновi будови, очиснi споруди та освiтлення. Проїзну частину заасфальтовано та частково нанесено горизонтальну дорожню розмiтку.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, для повноцiнного завершення робiт необхiдно перенаправити транспорт на вiдбудовану споруду, щоб розiбрати конструкцiї тимчасової переправи та технологiчного мосту, завершити фарбування мосту, встановити огородження та опори освiтлення на пiдходах до мосту.

Оставить комментарий