Вы просматриваете: Главная > Статьи > У днiпровських будинках ОСББ/ЖБК виконали вже бiльше половини ремонтiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У днiпровських будинках ОСББ/ЖБК виконали вже бiльше половини ремонтiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У днiпровських будинках ОСББ/ЖБК виконали вже бiльше половини ремонтiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро продовжує активно ремонтувати будинки ОСББ та ЖБК за програмою спiвфiнансування. Мунiципальна програма розроблена за iнiцiативи мiського голови Бориса Фiлатова. Мешканцi можуть за 25% вiд вартостi вiдремонтувати свiй будинок. 75% коштiв надає мiсто.

Днiпро — чи не єдине мiсто в Українi, де на програму спiвфiнансування будинкiв ОСББ/ЖБК з мiського бюджету видiляють бiльше нiж 50 млн. грн. За рiк департамент з питань самоорганiзацiї населення мiськради прийняв у роботу 406 заявок на ремонти за програмою спiвфiнансування. На сьогоднi вже виконано 215 рiзних видiв ремонтiв. У роботi нинi 191 заявка. Прийняття заявок на проведення ремонтних робiт у наступному роцi триває до 30 вересня.
Один iз таких будинкiв, де роботи вже виконанi, — це ОСББ «Єкатеринославський»  (пр. Яворницького, 20). Тут замiнили жорстку покрiвлю на 4 пiд’їздах.
«Голова цього ОСББ подала заявку на програму спiвфiнансування, а саме усунення аварiйної ситуацiї на покрiвлi будинку. Йдеться про пiд’їзди №№7, 9, 10 та 11. Взяли заявку у роботу, провели дефектування i, власне, виконали згаданий ремонт. Пiдрядник зробив роботи якiсно. Гарантiя на них — 36 мiсяцiв», — прокоментував  директор департаменту з питань самоорганiзацiї населення Днiпровської мiської ради Святослав Ткаченко.
Голова цього будинку ОСББ Наталiя Абрамова розповiдає: «Будинок побудований на початку 50-х рокiв минулого столiття. Звiсно, покрiвля вже потребувала ремонту. Звернулися до профiльного департаменту мерiї, аби нам зробили аварiйнi дiлянки даху. Урештi — все виконали. Мешканцi задоволенi. Це не перша наша участь у програмi. Ранiше на iнших пiд’їздах вже замiнили покрiвлю, у котельнi — систему водопостачання. У планах ще замiнити покрiвлю на iнших пiд’їздах будинку. Це дороговартiснi ремонти. Своїми силами ми б не впорались. Тому дуже добре, що мiсто допомагає робити ремонти у будинках».
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, щодо капiтального ремонту лiфтiв за програмою спiвфiнансування, то для мешканцiв вiн буде зроблений лише за 10% вiд суми.  В ОСББ «Кольська 19» ( вул. Кремiнна, 19) закiнчили капiтальний ремонт лiфтового обладнання, якому було 38 рокiв.
«Пiд час капремонту у першому пiд’їздi встановили нову кабiну з вiдповiдним обладнанням. А в другому — нову iталiйську лебiдку, станцiю керування лiфтом, двигун», — зазначив Святослав Ткаченко.
Голова правлiння згаданого ОСББ Леонiд Мушкет додає: «Будинку вже 38 рокiв, вiдповiдно i лiфтам теж. Вони вже часто виходили з ладу. Усi роботи, якi подали на капiтальний ремонт лiфтового обладнання за програмою спiвфiнансування, нам виконали. Мешканцi задоволенi i вдячнi!».

Оставить комментарий