Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Днiпрi вже вiдремонтували 67 аварiйних покрiвель у будинках ЖКГ — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi вже вiдремонтували 67 аварiйних покрiвель у будинках ЖКГ — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi вже вiдремонтували 67 аварiйних покрiвель у будинках ЖКГ — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро продовжує ремонтувати житловий фонд. Особливу увагу придiляють аварiйним дахам. З початку року за дорученням мiського голови Бориса Фiлатова вiдремонтували 67 таких покрiвель. Кiлька днiв тому почали оновлювати дах у будинку №17 по вул. Калиновiй.

«Площа покрiвлi — близько 1 тис. кв. м. Тут використовують лише якiснi та сучаснi матерiали. Будуть улаштовувати i гiдробар’єр. Також тут буде нова водостiчна система та захист вiд блискавок», — зазначив керiвник дiльницi КП «Жилсервiс-5» Олег Золотаревський.
«Мiсцевi мешканцi пiд час особистого прийому звернулись до мiського голови з питанням стосовно ремонту покрiвлi. Стара мала вже незадовiльний стан. Мiський голова надав доручення профiльним службам обстежити дах. Ми виявили, що вiн в аварiйному станi та дiйсно потребує ремонту. Тож за цiєю адресою вже кiлька днiв працюють пiдрядники та замiнюють старий шифер на нову металочерепицю. Гарантiйний строк — мiнiмум 15 рокiв. Роботами та темпами я задоволений. Мабуть, закiнчимо ранiше, нiж за два тижнi», — прокоментував директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай, який 8 серпня був черговим по мiсту.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вiн також перевiрив стан найпростiшого укриття у КЗО «СЗШ № 133» ДМР, що на пров. Крушельницької, 5-А.
«Тут ми перевiряємо виконання доручення мiського голови Бориса Фiлатова щодо облаштування тимчасових укриттiв. Головне, щоб воно було доступним та улаштованим. Зазначу, що примiщення обладнане усiм необхiдним: питною та технiчною водою, аптечкою, шанцевим iнструментом, протипожежними засобами. Також тут працює вентиляцiя, система сповiщення, освiтлення та Wi-Fi. Укриття має санвузли з усiм необхiдним, кiлька виходiв, у тому числi аварiйний вихiд-лаз. Укриття розраховано на 782 особи, про що є вiдповiдний акт ДСНС. Також тут 24/7 перебуває черговий, який пiд час сигналу повiтряної тривоги впускає всiх охочих до укриття», — пiдсумував Владислав Грицай.

Оставить комментарий