Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Днiпрi вiдремонтували вже 70% запланованих дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi вiдремонтували вже 70% запланованих дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi вiдремонтували вже 70% запланованих дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

70%  вiд запланованого на цей рiк — стiльки дорiг комунальники Днiпра вже вiдремонтували. Нинi роботи тривають там, де торiк через повномасштабне вторгнення рф та обмеження у постановi №590 їх виконати не змогли. Одна з таких адрес — двiр по вул. Бєляєва, 4.

Просiдання грунту, вiдсутнiсть покриття на тротуарах та величезнi ями — усi цi проблеми накопичувались роками, каже голова ОСББ «Бєляєва, 4» Вiкторiя Луценко.
«Останню заявку на ремонт дороги ми подавали у 2021 р. У нас тут поруч садочок i через це тут постiйно паркувалися машини. Дорога була у жахливому станi. Були й випадки, коли вiзочки ледь не перевертались. Тож ми дуже задоволенi тим, що нарештi черга дiйшла до нас. Дуже вдячнi мiськiй радi за те, що перевтiлення дiйшли i до нашого двору», — каже панi Вiкторiя.
Тут вже замiнили 300 м бордюрного каменю. Нинi ж працiвники розпочали асфальтування тротуарiв.
«Тут за останнi роки склалась аварiйна ситуацiя з дорожнiм та тротуарним покриттям. Тож мешканцi звернулись до мiської ради з проханням вiдремонтувати дорогу. Роботи ми розпочали кiлька тижнiв тому. Пiсля завершення асфальтування тротуару перейдемо на дорогу. Цей двiр, як i iншi по мiсту, ми ремонтуємо комплексно, тобто окрiм асфальтування, улаштовуємо кишенi пiд смiттєвi баки та паркування. Плануємо за 10 днiв завершити роботи», — прокоментував начальник управлiння iнфраструктури департаменту благоустрою та iнфраструктури ДМР Дмитро Коробов.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, сьогоднi по мiсту такi роботи тривають ще на 10 локацiях. Ремонтують не лише двори, а й автомагiстралi.
«За останнi 5 рокiв до повномасштабного вторгнення ми вiдремонтували понад 600 дворiв. А цьогорiч — вже близько 200 вулиць. З них на сьогоднi ремонти завершили у 25 дворах. Також роботи продовжуємо i на основних магiстралях. Наприклад, Набережна Перемоги, Сiчеславська Набережна та Набережна Заводська найближчим часом будуть приведенi до ладу. У цiлому iз запланованого ми завершили ремонти дорiг на 70%», — прокоментував заступник директора департаменту благоустрою та iнфраструктури ДМР Олексiй Самiлик.

Оставить комментарий