Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Днiпрi вдосконалюють фiльтри на насосних станцiях — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi вдосконалюють фiльтри на насосних станцiях — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi вдосконалюють фiльтри на насосних станцiях — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi одну з насосно-фiльтрувальних станцiй пiдготували до роботи в осiнньо-зимовий перiод. Ця станцiя забезпечує 30% населення Днiпра питною водою. Тож на випадок надзвичайних ситуацiй там встановили три генератори. Вони здатнi пiд час довготривалих вiдключень свiтла пiдтримати роботу станцiї, аби мiстяни не залишилися без води.

«Енергетики нас лякають важкою зимою, але ми готовi до будь-чого. Крiм забезпечення станцiї, ми провели навчання з персоналом. Тепер кожен буде чiтко знати свої дiї на випадок надзвичайних ситуацiй. Також створили запас палива та реагентiв», — прокоментував начальник однiєї з насосно-фiльтрувальних станцiй Днiпра Олександр Алiмов.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, впродовж 2015-2018 рр. на цiй станцiї провели реконструкцiю. Замiнили перший та другий пiдйоми, блок фiльтрiв, звели пелетну котельню.
«Завдяки цим роботам ми змогли отримати загальну економiю електроенергiї близько  25% та повнiстю вiдмовились вiд використання природного газу. В майбутньому ми збираємось вiдремонтувати ще один блок фiльтрiв, аби покращити якiсть води для мiстян», — каже головний iнженер КП «Днiпроводоканал» ДМР Юрiй Рескаленко.
Вiн також перевiрив стан укриття на станцiї метро «Метробудiвникiв».
«З початку повномасштабного вторгнення рф до України станцiї метрополiтену виконують i роль укриття. Станцiї забезпеченi мобiльним зв’язком, iнтернетом. Щодо станцiї «Метробудiвникiв». На платформах є 4 мобiльнi лави, аби мiстяни могли з комфортом тут розмiститися. Також за допомогою модульних лав легко облаштувати i мiсце для сну. Вони трансформуються у повноцiнне односпальне лiжко, яке витримує до 500 кг ваги», — зазначає в. о. начальника станцiй «Металургiв» та «Метробудiвникiв» Наталя Стахнюк.
Тут також є санiтарнi кiмнати,  технiчна та питна вода. А касовi зали станцiї облаштували додатковими мiсцями для сидiння.
«Крiм цього, на станцiї «Метробудiвникiв» в наявностi є аптечки. Також мiстяни можуть звернутись за допомогою до медичного персоналу. У нiчний час для громадян тут включаються ескалатори на спуск та пiдйом. В цiлому, ця станцiя може вмiстити одночасно до 1 тис. людей», — додав Юрiй Рескаленко.

Оставить комментарий