Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Днiпрi ремонтують дощоприймальнi колодязi — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi ремонтують дощоприймальнi колодязi — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi ремонтують дощоприймальнi колодязi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Докладати всiх зусиль, аби пiд час дощiв Днiпро не потерпав вiд пiдтоплень. На цьому наполягає мiський голова Борис Фiлатов. 12 серпня заступник директора департаменту благоустрою та iнфраструктури Днiпровської мiської ради Олексiй Самiлик, який цього дня чергував по мiсту, перевiрив виконання доручення мера. Вiн проiнспектував ремонт дощоприймачiв у дворi будинку №83 по вул. Юрiя Савченка. Тут була аварiйна ситуацiя, пов’язана з руйнуванням пiдпiрної стiнки та паркану. З цього приводу були звернення вiд мешканцiв.

Комунальнi служби оперативно вiдреагували та виконали ремонт пiдпiрної стiнки, укрiпили схил камiнням, а нинi улаштовують водовiдведення у дворi. Пiсля завершення будiвництва буде вiдновлено паркан та улаштовано бетонний водовiдвiдний лоток, проведенi плановi роботи з очищення дощоприймальних мереж, оглядових колодязiв та промивання основного колектору для бiльш якiсного водовiдведення.
«Ремонтуємо дощоприймальнi колодязi не лише на основних проїзних магiстралях, а й у дворах, аби не було аварiйних ситуацiй щодо пiдтоплень. Перед будь-яким ремонтом внутрiшньоквартальних дорiг нашi фахiвцi обстежують двори та визначають, як вiдбуватиметься водовiдведення. За можливостi будують нову чи ремонтують наявну дощоприймальну мережу», — зазначив Олексiй Самiлик.
Начальник дiльницi з обслуговування дощоприймальних мереж мiста Андрiй Олефiренко розповiв: «Лiквiдовуємо на цiй локацiї аварiйну ситуацiю щодо руйнування пiдпiрної стiни через неналежне водовiдведення. Роботи щодо закрiплення стiни вже виконанi. Нинi ж будуємо дощоприймальну мережу, аби було якiсне водовiдведення i не пiдмивало пiдпiрну стiну. Вже улаштували колектор i пiдключили його до мережi. Нинi ж будуємо опалубку, аби улаштувати дощоприймальну камеру, на якiй встановимо решiтки. А ще пiднiмемо рiвень бордюру, аби вода направлялася у дощоприймальну мережу. Таким чином вода не розмиватиме територiю».
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, з початку року по мiсту комунальники прочистили понад 2300 дощоприймачiв та колодязiв та бiльше нiж 6,5 км колекторiв i водовiдвiдних канав. Вiдремонтовано 522 дощоприймачi та 771 м колекторiв. Пiд час дощiв комунальники теж активно прочищають дощоприймачi, очищають решiтки дощоприймачiв вiд нанесеного водою опалого листя та смiття. Декiлька бригад працює паралельно в усiх районах мiста.

Оставить комментарий