Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Днiпрi оновлюють заклади культури — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi оновлюють заклади культури — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi оновлюють заклади культури — Будівельний портал ПрофіДОМ

Оновлений простiр для майстер-класiв, семiнарiв, лекцiй та конференцiй. А також вiдремонтований дах, електричнi мережi та укриття. Це все у фiлiї КСК «Шинник» КЗК «Арттериторiя» ДМР.

«Ця будiвля була зведена ще в радянськi часи. Жодного разу її не оновлювали. Нiчого в неї не вкладали. Тож мiськiй владi вона дiсталась з дуже великими проблемами. З перших днiв департамент гуманiтарної полiтики ДМР почав системно вiдтворювати цей простiр та розвивати творчу дiяльнiсть на базi цього закладу. Нинi тут оновили одну з кiмнат. Це такий пiлотний проект зi створення мультисучасного простору. Тут зможуть працювати як штатнi спiвробiтники, так i тi люди, якi хочуть провести якийсь творчий захiд, але не мають для цього примiщення. Тобто тут можна органiзовувати майстер-класи, рiзнi семiнари, лекцiї, тощо. Ремонт уже на фiнальнiй стадiї. Також однiєю iз проблем був дах, що протiкав (у Малому залi). Пiсля ремонту там можна проводити вистави, концерти та iншi урочистi заходи. Крiм цього, полагодили аварiйнi електричнi мережi», — прокоментував начальник управлiння культури департаменту гуманiтарної полiтики ДМР Євген Хорошилов.
Крiм цього, у фiлiї КСК «Шинник» КЗК «Арттериторiя» ДМР оновили i укриття. Воно розраховане на 500 вiдвiдувачiв та працiвникiв закладу.
«У цьому пiдвальному примiщеннi був суцiльний смiтник, який залишили нам минулi балансоутримувачi. Тут було багато металевих конструкцiй, трiщини на стiнах та не було нормальної пiдлоги. Ми частково укрiпили фундамент, вiдремонтували електрику, пiдлогу. Також зробили вентиляцiї та замiнили трубопровiд. Крiм цього, встановили тут мiсця для сидiння та парти, аби була можливiсть продовжувати заняття. Також є санiтарнi кiмнати, проведений iнтернет», — прокоментував головний iнженер КЗК «Арттериторiя» ДМР Андрiй Шатiро.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, днiпровську дитячу музичну школу №6 iм. Володимира Скуратовського теж оновили.
«Це одна iз найбiльш вiдомих днiпровських мистецьких шкiл. Тут навчається близько пiвтисячi дiтей. Також тут ведеться плiдна дiяльнiсть з популяризацiї рiзних видiв мистецтва. Другий важливий напрям, який тут розвивають, — просвiтницький — щодо життя та дiяльностi вiдомого днiпровського композитора Володимира Скуратовського. Дуже плiдно ми готувались до нового навчального року. Влiтку тут вiдремонтували мережу водопостачання та санвузли», — прокоментував Євген Хорошилов.
Крiм цього, музична школа активно бере участь у рiзних грантових програмах i нещодавно вперше отримала грант вiд Українського культурного фонду — майже 600 тис. грн.
За цi кошти тут облаштують вiртуальний музей, присвячений Володимиру Скуратовському. Вся його музична, лiтературна, музикознавча та лекторська спадщина буде на однiй платформi.
«До цього в нашiй школi ми вже зробили музей за кошти, якi виграли пiд час проекту «Бюджет участi». Але цей грант дасть нам змогу створити вiртуальний музей, аби у нас була можливiсть розширити аудиторiю та ознайомити всiх охочих iз творчiстю вiдомого українського композитора. Це буде iнтерактивна платформа, на якiй вiдвiдувачi зможуть «поспiлкуватися» iз Володимиром Скуратовським i включитися у пiзнавальну музичну гру. Крiм того, сайт мiститиме 3D-екскурсiї», — розповiла директорка Днiпровської дитячої музичної школи №6 iм. Володимира Скуратовського Наталiя Iванова.

Оставить комментарий