Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Днiпрi комплексно ремонтують найдовший будинок — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi комплексно ремонтують найдовший будинок — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi комплексно ремонтують найдовший будинок — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Днiпрi тривають ремонти та оновлення у багатоквартирних будинках. Роботи виконують за зверненнями мешканцiв, усуваючи аварiйнiсть тих чи iнших комунiкацiй. У найдовшому будинку «Китайська стiна» (пр. Героїв, 12) проводять комплекснi оновлення. Ремонтують тi комунiкацiї, якi вже були аварiйними: замiнюють системи каналiзацiї, водопостачання, опалення, електромережi, а також зашпаровують мiжпанельнi шви.

«Тут виконуємо багато видiв ремонтних робiт, пiдхiд — комплексний. Згаданi комунiкацiї замiнюємо в усiх 36 пiд’їздах. Також замiнюємо усюди електропроводку, зокрема на кожному поверсi пiд’їздiв. Ремонти виконуються за графiком. Передусiм це тi роботи, за якими було найбiльше звернень вiд мешканцiв», — прокоментував директор департаменту житлового господарства мiської ради Владислав Грицай.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у будинку розпочали ремонт у пiд’їздах, зокрема й вхiдних груп. А ще у планах — зробити покрiвлю та виконати благоустрiй.
Бригадир ремонтної бригади, яка замiнює систему теплопостачання у будинку, Сергiй Господiнов розповiдає: «При замiнi комунiкацiй використовуємо полiпропiленовi труби дiаметром 63 мм. Вони, на вiдмiну вiд залiзних труб, не пiддаються корозiї, не ржавiють, не засмiчуються, а вiдтак — служать довше. А ще їх утеплюємо. Через старi труби порушувалася циркуляцiя теплоносiя. Пiсля замiни на новi буде якiсна подача теплоносiя в будинку, а вiдтак — тепло в оселях».

Оставить комментарий