Вы просматриваете: Главная > Статьи > У Чернiгiвськiй областi монтують третiй модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Чернiгiвськiй областi монтують третiй модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Чернiгiвськiй областi монтують третiй модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

Спорудження мосту має ключове значення для забезпечення стабiльного руху вантажного транспорту. Крiм того, новий мiст забезпечить швидкiсть перевезень, економiю часу та коштiв.

Пiсля деокупацiї Чернiгiвщини проїхати пошкодженим мостом могли лише автiвки вагою до 18 т. З Чернiгова до пiвнiчних громад вантажiвкам можна було дiстатись виключно об’їзними шляхами. Фури, що прямували з Мени на Чернiгiв, мали їхати в об’їзд через Городню та Сновськ — а це зайвi 100 км.
Минулого року Центр з подолання криз та надання пiдтримки (CDCS), який є французьким державним оператором гуманiтарної дiяльностi, передав Агентству вiдновлення 3 мости. Їх виготовила для України компанiя Matiere. Конструкцiї завдовжки 68, 34 i 23 метри спроектували спецiально пiд параметри зруйнованих пiд час бойових дiй переправ у Чернiгiвськiй областi. Монтаж двох мостiв завершили у лютому на дорозi Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернiгiв.
Щоб Агентству вiдновлення змонтувати третiй — найдовший мiст, — довелося тривалий час чекати, поки спаде рiвень води у рiчцi Снов пiсля водопiлля.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, наразi на об’єктi встановлюють модулi прогонової будови. Шар дорожнього покриття нанесли одразу на виробництвi, i транспорт зможе вiдновити рух максимально швидко та забезпечити доставку життєво необхiдних вантажiв для Чернiгова та громад областi.
Через повномасштабне росiйське вторгнення в Україну, у результатi бойових дiй у Чернiгiвськiй областi було зруйновано 27 мостiв та шляхопроводiв. З них 4 споруди капiтально вiдбудовано, ще на 6 об’єктах ведуться роботи.

Оставить комментарий