Вы просматриваете: Главная > Статьи > У будинках ОСББ та ЖБК днiпряни облаштували понад 100 укриттiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У будинках ОСББ та ЖБК днiпряни облаштували понад 100 укриттiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

У будинках ОСББ та ЖБК днiпряни облаштували понад 100 укриттiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро продовжує облаштовувати укриття. За дорученням мiського голови Бориса Фiлатова мiсто ремонтує найпростiшi укриття у школах, садочках та iнших комунальних установах, а також оснащує їх всiм необхiдним.

По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, днiпряни також не стоять осторонь та самостiйно облаштовують пiдвали у своїх будинках. Перетворили звичайний пiдвал на найпростiше укриття i у ЖБК №138 «Сатурн».
«Мешканцi житлово-будiвельного кооперативу самостiйно облаштували пiдвальне примiщення в їхньому будинку як найпростiше укриття. Нинi тут триває прибирання смiття та встановлення мiсць для сидiння — лавочок та стiльцiв. Також додам, що цей кооператив неодноразово брав участь у програмi спiвфiнансування. Торiк мiським коштом тут замiнили вiкна та дверi, а цьогорiч будуть виконанi сантехнiчнi ремонтнi роботи. Завдяки тому, що вони долучаються до програми спiвфiнансування, вони значно економлять на проведеннi поточних та капiтальних ремонтiв. Це дає їм змогу на заощадженi кошти облаштовувати пiдвал. На сьогоднi понад 100 будинкiв перетворили свої пiдвали на укриття», — прокоментував директор департаменту з питань самоорганiзацiї населення ДМР Святослав Ткаченко.

Оставить комментарий